MUA by Hartman Wiosna-Lato 2020

Marzenia są jak gwiazdy, których szukamy nocą na niebie. To one zainspirowały projektantkę Monikę Hartman do stworzenia nietuzinkowej kolekcji biżuterii MUA by Hartman. Nowa kampania polskiej marki na sezon wiosna-lato 2020 opowiada o subtelnej gonitwie za marzeniami, której tłem jest budząca się do życia natura.

Pogoń za marzeniami towarzyszy wszystkim. Dla niektórych to egoizm, dla innych spełnienie pragnień płynących prosto z serca. Każda Kobieta chciałaby w życiu osiągnąć szczęście, dlatego każda interpretuje pojęcie szczęścia na swój sposób, według własnej hierarchii wartości.

W kampanii MUA by Hartman obserwujemy rudowłosą modelkę, która z nostalgią obcuje z jasnozieloną naturą. Oglądając fotografie Daniela Hertmanowicza ze swojskimi kadrami widz odczuwa spokój. Harmonię z naturą przedstawiają ujęcia z koniem, który pośród wielu znaczeń symbolizuje szczęście, wdzięczność i senne marzenia. To zwierzę, które od tysięcy lat porusza ludzkie serca i w wielu kulturach przypisuje mu się cechy takie jak: niezwykłe piękno, wolność i siła. Przemyślane, jasne stylizacje stanowią bazę dla biżuterii, która opiera się na połączeniu czerni i złota. Dodatkowo niewymuszone pozy oraz naturalny make-up podkreślają autentyczność projektów. 

Za kolekcję MUA by Hartman odpowiada Monika Hartman, pomysłodawczyni i artystka, która od 15 lat dostarcza unikatowe produkty, uzupełniające kobiecą garderobę.

„Od dziecka, w tajemnicy, zarywałam pasjami noce. Uwielbiałam kreatywnie spędzać czas. Kreować, wyszywać, przeszywać, kombinować. W duszy wiedziałam, że jak dorosnę to będę projektować.”

Monika Hartman – właścicielka marki MUA by Hartman

Nowa seria marki oparta jest na medalikach, w których można zaobserwować mieniące się gwiazdy. Wyszywane na pozyskanych od zaprzyjaźnionych szwalni i dostawców kawałki jedwabiu są ozdabiane złotą nicią. Zatopione w złotych oprawach przypominają magiczne niebo pełne gwiazd i konstelacji. 

Każdy z projektów jest robiony ręcznie przez co modele zachowują swoją unikatowość. Materiały wykorzystane w produkcji biżuterii, poza kolczykami i zawieszkami są ze srebra, złocone 24k złotem, twardą metodą, dzięki czemu złoto trzyma się znacznie lepiej powierzchni.

Kolczyki i zawieszki są ze stali szlachetnej, tak samo złocone jak w przypadku srebra. Zastosowanie stali szlachetnej, która jest lżejsza niż srebro, nadaje projektom niesamowitą lekkość, przez co nie obciąża uszu. Dodatkowo do wykończenia biżuterii używane są naturalne perły o nieregularnych kształtach oraz kolorowe kryształki Swarovskiego.