Łukasz Jemioł Basic 2020

Ideą kolekcji Fighter jest zbiorowa solidarność i walka o lepsze jutro. Wprowadzając nową sportową linię basic do swojej oferty projektant Łukasz Jemioł nadał kolekcji nowy wymiar. Kampania nowej linii dla kobiet i mężczyzn, autorstwa Marcina Ziółko ukazuje prawdziwe emocje i sportowe wyzwanie w wydaniu profesjonalnego teamu crossfit, w myśl designera.

„Każdy z nas jest dzisiaj fighterem i powinniśmy walczyć razem”.

Łukasz Jemioł

W maju tego roku projektant wprowadził kolekcję Fighter, która szybko zyskała liczne grono zwolenników. Znany ze swojego zaangażowania w powszechne inicjatywny i akcje, Łukasz Jemioł kolekcją Fighter motywuje do działania, a tym razem angażuje również najmłodszych odbiorców, wprowadzając modele odzieży dla dzieci. Do realizacji kampanijnego wideo i zdjęć nowej linii kolekcji dla współczesnych wojowników projektant zaprosił wyjątkowego artystę, Marcina Ziółko.

Nowa linia Fighter to sportowa odsłona odzieży dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Różnorodne modele, które znajdziemy w ofercie pozwalają na skompletowanie jednolitego zestawu lub unikalnego połączenia. Nowe uniwersalne sylwetki w sportowej linii to bluzy z kapturem zapinane na suwak z napisem Fighter oraz szorty i długie spodnie dresowe z dekoracyjnym haftem na nogawce. Komfortowe modele odzieży dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych: czarnym, szarym oraz beżowym w zależności od rodzaju produktu.

Linia dla dzieci to bluzy kangurki, bluzy z kapturem oraz szorty w stonowanych odcieniach szarości lub beżu. Modele spodenek dla dziewczynek oraz chłopców zostały dodatkowo ozdobione białym haftem Fighter na nogawce.