Samanta Wiosna-Lato 2020

Najnowsza kolekcja bielizny Samanta przywodzi na myśl krajobraz Tatr – miejsca niezwykle ważnego dla marki. Scenografią dla kolekcji wiosna-lato 2020 są kolorowe górskie łąki, drewniane chaty czy szczyty górskie, które stanowią idealne uzupełnienie modeli biustonoszy. Tutaj tradycja spotyka się z nowoczesnością, a komfort i funkcjonalność tworzą zgrany duet z modną kolorystyką i wzorami.

Kolekcja Samanta wiosna-lato 2020 to efekty ponad rocznej pracy, badań i testów. Całość kolekcji utrzymana jest w klimacie górskim, a inspiracja ta nie jest tutaj przypadkowa. To właśnie w Makowie Podhalańskim od ponad 25 lat są szyte ręcznie wszystkie modele bielizny Samanta.

Marka czerpie garściami ze stylu góralskiego – kolekcja wiosna-lato 2020 to przede wszystkim hafty, w tym te w kształcie kwiatów niczym z góralskich łąk. Samanta prezentuje modele w szerokiej gamie kolorystycznej. Mamy tutaj nie tylko nieśmiertelną biel czy czerń, słodkie pastele z orzeźwiającą miętą, ale i inspirowane folkiem mocne odcienie magenty, czy też klasyczny granat, który zyskuje nowe oblicze dzięki matowym niciom. Niektóre z modeli bielizny są zdobione srebrnymi i złotymi połyskującymi nićmi.

W najnowszej kolekcji Samanty wraca także modny motyw tatuażu na miseczkach, tym razem w wersji kolorystycznej. Nowoczesny design idzie w parze z klasyką kolorów: szlachetnej butelkowej zieleni oraz klasycznym perłowym odcieniu.

Wszystkie modele bielizny Samanta, w tym elementy dekoracyjne, są szyte ręcznie. Kolekcja wiosna-lato 2020 to modele subtelne pod względem estetycznym, ale stabilne i komfortowe w noszeniu. Certyfikowane materiały, z których szyte są biustonosze, pozwalają zadbać nie tylko o bezpieczeństwo klientek, ale i jakość bielizny.