Gardens by Fort: Zaplanuj Święta bez problemu

Restauracja Gardens by Fort na grudzień przygotowała dla swoich gości świąteczne i sylwestrowe atrakcje, nie zapominając jednocześnie o tym, że w tym okresie najważniejsze jest bezpieczeństwo odwiedzających. W związku z obostrzeniami obowiązującymi od 15 grudnia 2021, w restauracji wprowadzone zostaną dodatkowe środki bezpieczeństwa, tak aby wszyscy goście mogli czuć się swobodnie i korzystać z atrakcji, jakie zostały dla nich przygotowane przed końcem roku.

W związku z decyzjami władz państwowych wprowadzającymi szereg ograniczeń, w tym m. in. dotyczących limitu gości w placówkach gastronomicznych, które skutkują koniecznością wprowadzenia przez restaurację szczególnych środków od dnia 15 grudnia 2021 roku, mając na uwadze wprowadzone obostrzenia oraz w trosce o życie i zdrowie gości oraz pracowników, przed wejściem do restauracji Gardens by Fort niezbędne będzie okazanie obsłudze certyfikatu szczepienia przeciwko Covid-19. W przypadku braku okazania dowodu szczepienia przeciwko Covid-19 personel zmuszony będzie odmówić wstępu do restauracji i możliwości skorzystania z oferty gastronomicznej.

Restauracja Gardens by Fort dla swoich gości przygotowała w okresie przedświątecznym, możliwość zamówienia potraw świątecznych na wynos. Szef kuchni przygotował w ofercie takie tradycyjne pozycje, jak barszcz czerwony, pierogi z kapustą i grzybami wśród dań głównych, ale również nieco mniej oczywiste jak pieczony sandacz z sosem rakowym czy polędwiczka wieprzowa z kasztanami, szynka dojrzewającą i sosem grzybowym. Wśród przystawek znajdziemy między innymi rybę po grecku, tradycyjną sałatkę jarzynową czy śledzia ze śmietana i jabłkiem. Szef kuchni proponuje również świąteczne desery, a wśród nich makowiec, szarlotka z kruszonką i sernik z białą czekoladą. Zamówienia można składać drogą mailową (kontakt@gardensbyfort.pl) do 19.12.2021 do godziny 20:00. Odbiór osobisty w lokalu dnia 23.12.21 od godziny 12:00 do 22:00.

31.12.2021 goście mogą liczyć na nietuzinkowy wieczór. Szef kuchni, Kamil Rabczyński, przygotował specjalne dedykowane na tę okazję menu, które pozwoli przeżyć kulinarną podróż po różnych zakątkach świata.

Pomysł na menu sylwestrowe narodził się w odniesieniu do pandemii oraz braku możliwości podróżowania. Chcielibyśmy za pomocą dań, które będziemy serwować zabrać naszych gości w podróż po różnych zakątkach świata dając im możliwość choć na krótką chwilę przenieść się np. do Peru czy Francji. Stawiamy na autentyczność smaków i aromatów poszczególnych państw dlatego każda z pozycji jest tak skomponowana, żeby w jak największym stopniu oddać to czym dany kraj się wyróżnia.

Kamil Rabczyński, szef kuchni Gardens by Fort

Od godziny 20:00 do 1:00 dla gości na żywo zaśpiewa Małgorzata Skrzyniarz. W akompaniamencie gitary będzie można posłuchać najbardziej znanych hitów muzyki popularnej m.in. utwory z repertuaru Michaela Jacksona, Whitney Houston czy Glorii Gaynor. Nie zabraknie także polskich kompozycji, takich jak „Ale jazz” Sanah czy utworów Ani Dąbrowskiej.

Muzyczne doznania zostaną dopełnione instrumentami perkusyjnymi, które Małgorzata ma zawsze „pod ręką”. Wszystko po to, aby wykonywane utwory nabrały jeszcze większego smaku i charakteru.

Rezerwacji na ten niezapomniany wieczór można dokonać wysyłając email na adres: kontakt@gardensbyfort.pl. Przy rezerwacji stolika na Sylwestrowy wieczór obowiązuje zadatek w wysokości 100 zł od osoby, który jest do wykorzystania w całości podczas wydarzenia.