Cuori e Picche Wiosna-Lato 2022

Marka Cuori e Picche rusza z nową, szaloną kolekcją. Idealną dla tych, którzy uważają, że życie to wyrafinowany spektakl! Mamy dobrą wiadomość – od dziś nie trzeba koronek i gorsetów – w tym przedstawieniu można grać w dresach!

Nowa kolekcja wygodnych dresów i dodatków w neonowych, pięknych kolorach sprawi, że każda kobieta nie tylko poczuje się wyjątkowo, a po prostu będzie królową! I to królową czego tylko zechce – prywatki, imprezy na mieście czy szalonego wieczoru z przyjaciółkami. W każdej sytuacji poczuje się komfortowo i wygodnie. Wysoka jakość ubrań, doskonałe materiały, świetne szycie i unikatowa kolorystyka kolekcji, pasuje na małe i wielkie wyjścia.

Najnowsze zdjęcia produktów marki doskonale oddają klimat swobodnego luksusu, wygody, przepychu i elegancji, w której można się wręcz zatopić, niczym w pucharku bitej, puszystej śmietany i kieliszku szampana z truskawkami. Kolorowe wnętrza i stylizacje lekko nawiązujące do przepychu Francji z XVIII wieku, idealnie ukazują wysoką jakość produktów i podkreślają ich niezwykłą kolorystykę. Projekty, szyte w poznańskiej pracowni, wychodzą spod ręki młodej, polskiej artystki Mariki Koniecznej. W tym roku marka ostatecznie porzuca ograniczenia, poszerzając rozmiarówkę swoich ubrań o rozmiar XL, dodatkowo oferując opcję szycia na wymiar.

Marka Cuori e Picche (Serca i Pik) już od wielu lat dba o wysoką jakość szytych ubrań  i nie ustaje w poszukiwaniach nowych form, kolorów i inspiracji, w których każda kobieta będzie mogła poczuć się wyjątkowo i prawdziwie po królewsku.