Images Courtesy of Mugler

Willow Smith twarzą Mugler

Alien Goddess Eau de Parfum Supra Florale od Mugler czerpie z kwiatowego uroku oryginalnego zapachu i pozwala mu odkrywać się na nowo. Nowy zapach jest odnowionym manifestem inkluzywnej i optymistycznej neo-kobiecości, uosabianej, podobnie jak poprzednie zapachy, przez magnetyczną i fenomenalną Willow Smith.

W wieku zaledwie 23 lat piosenkarka, zdobywczyni platynowej płyty, aktorka, autorka tekstów i producentka stała się globalnym ewenementem kulturowym. Jej piąty album Coping Mechanism, wydany w październiku 2022 roku, pokazuje, że artystka czerpie ze swoich rockowych korzeni. W kampanii Alien Goddess Supra Florale, Willow Smith ujawnia swoje najbardziej wyraziste, nieustraszone „ja”. Artystka uosabia nieustraszoną wizję kobiecości Mugler skierowaną do następnego pokolenia.

Z kolei nowa kampania wyreżyserowana została przez Daniela Sannwalda – jednego z najbardziej wyjątkowych twórców współczesnej fotografii i filmu. Pomysł nawiązuje do awangardowego ducha mody Mugler, a Willow Smith wciela się w postać Bogini, ubranej przez dyrektora kreatywnego Caseya Cadwalladera.

Graficzne obrazy ukazują narodziny zdumiewającego, nieustannie zmieniającego się, nieziemskiego kwiatu. W pozbawionym kontekstu i czasu środowisku, bogini ujawnia swoją nową, ekscytującą energię. Prezentuje swoją wewnętrzną życzliwość na zewnątrz, w kształt stale rosnącego kwiatu.