fot. materiały prasowe

LUSH: Christmas Buds

Kalendarz adwentowy LUSH powraca, w tym roku w towarzystwie wyjątkowej nowości – Christmas Buds, czyli kalendarza adwentowego posiadającego jedynie selekcję produktów do kąpieli. 

Poprzedni
Następny

LUSH Advent Calendar, czyli nowa odsłona corocznego klasyka

Kalendarz adwentowy LUSH jest wegański i zawiera 25 niezwykłych kosmetyków. Znajdujące się w środku produkty to mieszanka dostępnych w stałej ofercie bestsellerów, produktów retro i kosmetyków dostępnych jedynie w tym kalendarzu adwentowym.

Tegoroczne pudełko zaprojektował Andre Williams z Intoart, londyńskiego studia dla osób z trudnościami w uczeniu się. Na pudełku znajduje się słowo “świętować” w 23 różnych językach.

To pudełko to wielka impreza. Tańczące stopy, shimmy shake, boogie-woogie i świętowanie. Po prostu dobra zabawa dla każdego.

Andre Williams, projektant Intoart

Pudełko jest wykonane z kartonu pochodzącego z recyklingu, a wstążka powstała z plastikowych butelek również pochodzących w 100% z recyklingu. Produkty są bezpiecznie chronione papierowymi wiórkami. Wewnętrzne przegródki mogą być usunięte, co pozwoli wykorzystać pudełko po świętach, na wiele różnych sposobów, do czego marka LUSH zachęca.

Cena: 1149,90 złotych

Christmas Buds, czyli wyjątkowa nowość dla miłośników kąpieli

Christmas Buds to pierwszy w historii LUSH, kalendarz adwentowy posiadający 25 produktów przeznaczonych jedynie do kąpieli. Wśród nich znajdują się sezonowe produkty z limitowanej edycji, dostępni przez cały rok ulubieńcy, a nawet kilka produktów LUSH Retro.

Kalendarz został zaprojektowany przez Rachel Norden, starszą projektantkę upominków Lush. Zainspirowana popularnymi świątecznymi postaciami Lush chciała stworzyć dla nich świąteczny warsztat, w którym je umiejscowiła.

Pudełko jest wykonane z kartonu pochodzącego z recyklingu, a wstążka powstała z plastikowych butelek również pochodzących w 100% z recyklingu. Produkty są bezpiecznie chronione papierowymi wiórkami. Kształt kalendarza inspirowany jest domkiem dla lalek i właśnie w ten sposób pudełko może zostać wykorzystane po świętach.

Cena: 719,90 złotych