fot. materiały prasowe

Celia Kritharioti Couture Wiosna-Lato 2024: Symfonia morza

Na wybiegu Pavillon Cambon Capucines w Paryżu, rozkwitła niezwykła opowieść o morzu, życiu i marzeniach, gdy Celia Kritharioti zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję haute couture na sezon wiosna-lato 2024. Pod światłami reflektorów, legendarna Naomi Campbell otworzyła ten magiczny spektakl, a Candice Swanepoel i Coco Rocha stanęły w szeregach, prezentując inspirujące kreacje greckiego projektanta.

Kolekcja „Deep Sea” to prawdziwa oda dla oceanów, zainspirowana muszlami morskimi jako symbolami życia, ochrony i odporności. Każdy detal, począwszy od połyskujących srebrnych odcieni, odzwierciedlających delikatność pieszczoty księżyca na falach, po spokojne błękity, złote, fiolety, żółcie i różowe akcenty, przenosi nas w świat falującego piękna morza. To nie tylko kolekcja ubrań, to symfonia faktur i kolorów, które płynnie splatają się z dziedzictwem domu mody.

Widzowie zostali zanurzeni w esencję słonecznego śródziemnomorskiego popołudnia dzięki luksusowemu jedwabiu, organzy i eterycznej taftie, starannie wybranym i fachowo wykonanym przez greckiego „Couturier to the stars”. Greckie rzemiosło łączy się tu z płynnością współczesnego designu, tworząc ponadczasowy duch.

„Deep Sea” nie tylko podkreśla piękno, ale także przypomina nam o naszym wpływie na oceaniczne ekosystemy. Kolekcja stanowi hołd dla harmonii między modą a środowiskiem, wzywając do utrzymania czystości oceanów. Celia Kritharioti Couture nie tylko ubiera nas w elegancję, ale również kieruje naszą uwagę na istotne kwestie zrównoważonego rozwoju.

Podwodna miłość, jaką celebruje Celia Kritharioti, staje się naszą wieczną muzyką. To więcej niż pokaz mody – to przypomnienie o wzajemnych powiązaniach między modą, naturą a naszym wspólnym zaangażowaniem w lepszą przyszłość. „Symfonia Morza” w mistrzowskim wykonaniu Celia Kritharioti to niezapomniane doświadczenie, które wstrząsa nie tylko światem mody, ale również naszym sumieniem.