fot. materiał prasowy

CROCS x Hello Kitty: 50 lat stylu i radości

Współpraca między markami Crocs i Hello Kitty to wydarzenie, które nie tylko zaskakuje, ale także wywołuje falę entuzjazmu w świecie mody. Z okazji 50. rocznicy ikonicznej postaci popkultury, obie marki postanowiły stworzyć kolekcję, która jest prawdziwym połączeniem uroku, radości i niepowtarzalnego stylu.

Nowe modele, jak Siren Clog i Stomp Slide, podbijają serca zarówno fanów mody, jak i wielbicieli Hello Kitty, oferując odświeżoną interpretację klasyki. Iconic Classic Clog otrzymuje nowe życie, zachowując swój charakterystyczny design, ale wzbogacając go o motywy inspirowane Hello Kitty.

Crocs Stomp Slide, jako nowość, prezentuje połączenie śmiałości i elegancji, zachowując przy tym niezrównany komfort i funkcjonalność, znane z marki Crocs. W czerwonym kolorze, który jest ulubionym odcieniem Hello Kitty, ten model przyciąga uwagę swoją atrakcyjnością i świeżością.

Nie można pominąć również Siren Clog, który jest doskonałym połączeniem kobiecej elegancji, wygody Crocs oraz uroku Hello Kitty.

W kolekcji, która nawiązuje do korzeni Hello Kitty oraz charakterystycznego DNA marki Crocs, fani znajdą także unikalne przypinki Jibbitz™, które dodają osobistego charakteru każdemu butowi.

Zapraszamy do uczczenia 50. rocznicy Hello Kitty wraz z Crocs, wkładając na stopy te wyjątkowe, kolekcjonerskie modele, które nie tylko oddają hołd ikonie popkultury, ale także wyrażają osobisty styl i charakter.