fot. materiały prasowe

„Fun Dining”: Radość w kuchni z Przemysławem Klimą

W książce „Fun Dining” Przemysław Klima, szef kuchni z renomowanej restauracji Bottiglierii 1881, zaprasza czytelników do fascynującej podróży po świecie kulinariów, gdzie radość jest kluczem do każdego dania. Przemysław Klima przedstawia koncepcję „fun dining” jako nie tylko sposób na gotowanie, ale również jako filozofię życia, w której przyjemność z jedzenia jest centralnym punktem.

Jego podejście do kuchni jest odświeżające – proste, genialne, ale przede wszystkim pełne radości. Klima podkreśla, że przygotowanie posiłku może być czystą rozrywką, a każdy krok jest okazją do odkrywania nowych smaków i eksperymentowania z różnymi składnikami. Książka nie tylko oferuje przepisy, ale także inspiruje do kreatywności w kuchni, zachęcając czytelników do odważnych kombinacji i nieoczywistych dodatków, które nadają potrawom niezapomniany smak.

Co wyróżnia tę książkę spośród innych publikacji kulinarystycznych, to fakt, że Przemysław Klima dzieli się nie tylko przepisami na dania, ale również swoimi osobistymi doświadczeniami i filozofią kulinarnej twórczości. Czytając „Fun Dining”, można poczuć, że samemu przeżywa się radość z gotowania, a także czerpie się inspirację do tworzenia wyjątkowych doświadczeń kulinarnej przyjemności.

Książka jest idealna zarówno dla początkujących kucharzy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z gotowaniem, jak i dla doświadczonych entuzjastów kulinariów, którzy poszukują nowych pomysłów i technik. Przemysław Klima udowadnia, że nawet najprostsze składniki mogą stać się elementami wyjątkowych dań, a gotowanie może być nie tylko obowiązkiem, ale również przyjemnością i pasją.

Książka „Fun Dining” to nie tylko zbiór przepisów kulinarnej sztuki, ale także manifest radości z jedzenia i gotowania, który z pewnością zachęci czytelników do odkrywania nowych smaków i doświadczeń kulinarnych. Dla miłośników dobrej kuchni i inspirujących historii, ta książka jest niezbędnym dodatkiem do domowej biblioteki.

„Fun Dining” można zamówić na stronie Wydawnictwa Znak oraz w renomowanych księgarniach.