fot. materiały prasowe

Świeży kolor, nowy komfort: Nissan Juke wraca z energicznym stylem

Nissan Juke, ikona miejskich coupé crossoverów, powraca w nowym wydaniu, by dodać jeszcze więcej energii na ulice. W ramach odświeżenia modelu, firma Astara dostarczyła do dealerów pierwsze egzemplarze, a miłośnicy stylu i wygody mogą cieszyć się nie tylko nowym, energicznym żółtym kolorem nadwozia, ale także szeregiem udoskonaleń we wnętrzu.

Po próbach i próśbach klientów, Nissan wraca z intensywnym żółtym kolorem nadwozia, który zyskał nowy odcień, dodając nowoczesności i charakteru. Kontrast z czarnymi detalami w wersji N-Sport nadaje autu jeszcze więcej zadziorności i wyrazistości.

Wnętrze Juke’a przeszło metamorfozę dzięki nowym materiałom, większym ekranom i ulepszonym funkcjom. Duży ekran dotykowy, ergonomiczne rozwiązania sterowania, oraz wygodne fotele z eleganckimi akcentami zapewniają jeszcze większy komfort podróży.

Nowy Juke oferuje nie tylko nowoczesne systemy rozrywkowe, ale także wsparcie podczas jazdy. Od ostrzeżeń o niezamierzonej zmianie pasa ruchu po ostrzeżenia o hamowaniu awaryjnym, kierowcy mogą czuć się pewniej i bezpieczniej na drodze.

Nissan Juke oferuje dwie opcje napędowe, od hybrydowego po tradycyjny silnik benzynowy. Obie wersje zapewniają moc i oszczędność paliwa, aby dostosować się do różnorodnych potrzeb użytkowników.

Nowy Nissan Juke to więcej niż tylko odświeżenie – to ewolucja ikonicznego modelu, która uwzględnia opinie klientów i nowe trendy. Znaczne zmiany we wnętrzu, nowe opcje kolorystyczne i zaawansowana technologia sprawiają, że nowy Juke jest gotowy na wyzwania miejskiej dżungli.

Czyżby ten kultowy crossover był teraz jeszcze bardziej gotowy na podbój ulic?