Sabrina Pilewicz x The Powerpuff Girls

Trzy superbohaterki od lat łączą pokolenia kobiet i dziewczynek na całym świecie, jako symbol kobiecej siły i niezależności. Sabrina Pilewicz to młoda, niezależna i pewna siebie polska projektantka, która własnymi siłami i determinacją zbudowała markę kierowaną przez kobietę do kobiet. Atomówki stały się jej inspiracją do stworzenia nowej kolekcji torebek, promowanej hasłem „A jaka jest Twoja supermoc?”

Sabrina Pilewicz przenosi nas z romantycznych Włoch do magicznego miasteczka Townsville, skąd pochodzą Atomówki. W odsłonie ekskluzywnej kolekcji SPxPOWERPUFFGIRLS zobaczymy trzy modele torebek, odzwierciedlające poszczególne bohaterki – Bajkę, Bójkę i Brawurkę.  Wszystkie wykonane są z najwyższej jakości skóry i z dbałością o najmniejszy detal. Wprowadzając pierwszą w historii linię inspirowaną kultowymi Atomówkami, projektantka Sabrina Pilewicz postanowiła w sposób niekonwencjonalny zabawić się formą, prezentując nowy, unikatowy kształt – owal.

Mała, podręczna torebka, w kształcie miniaturowej Atomówki  jest dostępna w dwóch odsłonach – na eleganckim łańcuszku i grubym pasie. Będzie idealną towarzyszką codziennych wyzwań i strażniczką pewności siebie, dodając otuchy i wspierając na drodze samorealizacji!  Wyjątkowa kolekcja, skierowana do dziewczyn i kobiet, skupia się na ich sile, charyzmie i całej gamie możliwości, jakie mają do zaoferowania światu. Dzięki temu każda z fanek kultowej serii będzie mogła zdecydować, którą jest Atomówką i dostosować torebkę do swoich preferencji i osobowości.  

W tym sezonie Sabrina Pilewicz proponuje reprezentantkom wszystkich pokoleń przyłączenie się do zabawy, w której kluczowym aspektem jest wspieranie młodych kobiet w kwestii pewności siebie i poczucia własnej wartości. Każda z przygotowanych torebek odzwierciedla inny typ osobowości, reprezentując jedną z kultowych Atomówek i jej supermoce. 

Bójka, czyli #wisdombag pracuje umysłem i lubi się uczyć, zaś walkę traktuje jako środek do celu, a nie konieczność. Bajka, czyli #energybag przypomina nam, jak ważna jest radość życia, zabawa, ale przede wszystkim komunikacja i wzajemne wsparcie. Natomiast Brawurka #powerbag, czyli najbardziej waleczna spośród Atomówek, inspiruje kobiety do podejmowania wyzwań i odważnych decyzji oraz do walki w „sięganiu po więcej!”.

SPxPOWERPUFFGIRLS to fuzja pasji i elegancji Sabriny Pilewicz z niepohamowaną energią Atomówek, której efektem jest wyjątkowa kolekcja przepełniona kobiecą euforią, siłą i eksplozją kolorów, w duchu #girlpower! Ekskluzywna linia torebek SPxPOWERPUFFGIRLS to pierwsza współpraca licencyjna Cartoon Network w kategorii akcesoriów premium dla kobiet w Polsce. To również przełomowa współpraca i twórcze wyzwanie dla projektantki galanterii. 

Ultrapozytywny event, przepełniony energią, atmosferą zabawy pośród baniek mydlanych, balonów w rozmiarze XXL, waty cukrowej i popcornu, przeniósł gości do świata „Atomówek”, w którym królowały tytułowe bohaterki w towarzystwie Profesora Atomusa. Beztroski uśmiech gości i celebrytów, wśród których znaleźli się: Karolina Pisarek, Agnieszka Hyży, Dorota Czaja, Agnieszka Wesołowska, Karolina Malinowska, Anna Oberc, Anna Dec, Gabi Drzewiecka, Klaudia Halejcio, Kamila Szczawińska, Izabella Krzan, Monika Mrozowska, Justyna Nagłowska, Monika Rostkowska – Galant, Agata Biernat, Rozalia, Natalia i Laura Mancewicz, Ula Dębska, Joanna Jabłczyńska, Maria Niklińska oraz influencerzy: Rebellook, Charlize Mystery, Lukebook, Modny Tata, Mom Wife Woman, Dorota Gol – JD Fashion Freak i Horkruks multiplikował euforyczność premiery.