Biuro przyszłości…

Sponsorowane

Nowocześni przedsiębiorcy nie muszą (i coraz częściej nie chcą) być przywiązani do jednego miejsca pracy. Z jednej strony potrzebują niezależności i braku ograniczeń we wdrażaniu własnych pomysłów, a z drugiej – możliwości współpracy z innymi oraz twórczej przestrzeni do pracy. Wszystkie te warunki spełniają przestrzenie coworkingowe.

Wspólna praca popłaca

Głównym założeniem coworkingu jest wspólna praca. Niewątpliwie powoduje to, że przestrzeń ta jest czymś więcej niż wynajmowanym biurem na godziny. Nie raz i nie dwa możemy usłyszeć od znajomych, że „w naszym coworkingu pracują dziennikarze, designerzy i montażyści. To świetnie stymuluje naszą kreatywność i powoduje, że wzajemnie uzupełniamy swoją wiedzę!”.

Coworking to również miejsce tętniące życiem – już sama jego lokalizacja powinna to odzwierciedlać. Na mapie Warszawy u zbiegu ulic Świętokrzyskiej i Marszałkowskiej (tuż przy wyjściu ze stacji Metro Świętokrzyska) pojawiła się nowa przestrzeń dla chcących pracować inaczej. 19 września br. został otwarty zdigitalizowany oddział Banku BGŻ BNP Paribas. W sercu warszawskiego Śródmieścia – biznesowego punktu miasta – zbiegają się potrzeby zarówno klientów banku, jak i młodych przedsiębiorców – wszyscy, niezależnie od swoich potrzeb czy stylu życia, mogą w pełni korzystać z tego nowo otwartego miejsca.

Centrum Marszałkowska to już kolejna lokalizacja nowoczesnego oddziału Banku BGŻ BNP Paribas. Nowy format placówek wyróżnia funkcjonalna aranżacja wnętrza, która zapewnia wygodę podczas wizyty w oddziale banku. Co istotne, placówka jest przyjazna osobom niepełnosprawnych. Do dyspozycji klientów są strefy wyposażone w komfortowe fotele, ekspres do kawy oraz przestrzeń do pracy.

Przestrzeń jest dostępna dla wszystkich i co warto podkreślać – nie trzeba być klientem Banku, aby móc korzystać z wachlarza możliwości oferowanych przez oddział BGŻ BNP Paribas.

Strefa coworkingowa z wygodnymi miejscami do samodzielnej pracy, szybka sieć Wi-Fi, możliwość wynajęcia salki na spotkania biznesowe – to wszystko czeka na gości nowo otwartej placówki. Sami przyznacie, że to spora konkurencja dla domowego gabinetu czy wąskiego stolika w gwarnej kawiarni. Ponadto, sama praca w modelu coworkingowym daje szansę na stworzenie sieci kontaktów, niezbędnej już na samym starcie każdej działalności biznesowej. Sprzyja też temu idealna lokalizacja oddziału – tuż przy głównych arteriach miasta.

Design i funkcjonalność przestrzeni

Nowa placówka to także otwarta, komfortowa i idąca z duchem czasu przestrzeń, w której wzrok przyciągają nowoczesne elementy wyposażenia inspirowane naturą. Design pomieszczeń utrzymany jest w jasnej, stonowanej kolorystyce i zapewnia dodatkowe udogodnienia. Nam najbardziej podoba się strefa z wysokimi, wygodnymi kanapami, które dają poczucie przytulności i gwarantują widokiem na samo centrum stolicy. Rewelacja!

Oddziały są w pełni bezgotówkowe i zautomatyzowane, przez co pracownicy mogą skupić się na potrzebach klienta i wysokiej jakości obsługi. Transakcje gotówkowe są możliwe dzięki znajdującym się w oddziale recyklerom (bankomat i wpłatomat w jednym realizujący transakcje w formie zbliżeniowej), z których całodobowo mogą korzystać klienci.

W zdigitalizowanym oddziale Banku BGŻ BNP Paribas na klientów czekają ekrany cyfrowe, tablety, stanowisko komputerowe, a także drukarka. Klienci mogą otrzymać na miejscu kartę debetową wydawaną do ROR, kartę, która jest gotowa do użycia i wydawana od ręki (tzw. instant issuing). Bezpłatna sieć wifi dostępna w kawiarence oddziału umożliwia pobieranie i korzystanie z aplikacji bankowej przy filiżance ulubionej kawy.

W każdej placówce przewidziano zarówno miejsca do samoobsługi oraz rozmów indywidualnych. Aranżacja architektoniczna maksymalnie wykorzystuje poten­cjał każdego pomieszczenia. We wspólnej, otwartej przestrzeni znajdują się również przeszklone pomieszczenia na indywidualne spotkania i telekonferencje ze specjalistami.

Pierwsza placówka Banku w nowym formacie została otwarta w październiku 2017 roku w Warszawie. Dotychczas, Bank BGŻ BNP Paribas otworzył digitalowe oddziały m.in.: w Warszawie (ul. Francuska, Przy Agorze), w Białymstoku, w Zduńskiej Woli oraz w Myśliborzu.

Oddział Banku BGŻ BNP Paribas przy ul. Marszałkowskiej 126/134 w Warszawie otwarty jest od poniedziałku do piątku: 8:00 do 19:00.