Thecadess Wiosna/Lato 2019

Pokaz najnowszej kolekcji duetu Piotr Sałata i Radek Rociński odbył się w surowych wnętrzach modnego miejsca na mapie Warszawy – Elektrowni Powiśle. Na pierwszym piętrze nowo oddanego biurowca zobaczyliśmy efektowne i dekadenckie stylizacje rodem z St. Tropez.

Kobieta Thecadess na sezon wiosna-lato 2019 to odważna, przebojowa i przede wszystkim bardzo seksowna wczasowiczka nadmorskiego kurortu. Nie boi odsłonić się trochę ciała, ale potrafi tez zakryć je na eleganckiej wieczornej kolacji.

Aksamit, bawełna, lejące się szyfonowe elementy garderoby stały się nieodzownym elementem estetyki duetu. Podzielona na kilka sekcji kolekcja, otworzona została kilkoma czerwonymi sukienkami spod znaku współpracy z Martini.

Inspiracją do powstania kolekcji był film „Tamte dni, tamte noce” w którym klimat południowej, gorącej Francji jest silnie zauważalny. Geometryczne wzory, faktury to również jedno z DNA marki, które było wyraźnie widoczne na prezentacji. 30 sylwetek jakie zobaczyliśmy na wybiegu to również tęsknota za szalonymi, frywolnymi latami 80.