Free Love – bo miłość jest dla wszystkich!

SponsorowaneHOP Design

Free Love to nowy projekt firmy HOP Design, która znana jest z produkcji wysokiej jakości pościeli w stonowanych kolorach. Tym razem projektanci postawili na pościel z oryginalnym wzorem.

„Łóżko to bardzo intymne miejsce gdzie możemy być w 100% sobą. Kojarzy nam się ze zmysłowością i cielesnością. Miłość jest piękna bez względu na płeć, wiek i przekonania.” – Kinga Chmielarz-Hulak

Wzór ukazuje subtelne nawiązania do miłości cielesnej, która jest piękna i ma wiele oblicz. Zobaczymy tutaj piękne grafiki przygotowane przez Magdę Pawlas oraz Dominikę Wysogląd. My wzięliśmy na warsztat nasze zaprzyjaźnione mopsy – Franię i Stefana. Są rodzeństwem więc kochają się do granic możliwości. W przepięknej sesji naszą modelką, która prywatnie jest mopsią mamą Stefanka była aktorka teatralna Paulina Janczak.  

Pościel powstała przy współpracy ze studiem Marmolada Design, które stworzyło ilustrację na tkaninę. Do produkcji HOP Design używa bardzo miękkiej, miłej w dotyku 100% bawełny o splocie satynowym. Tkanina jest wytwarzana w Polsce, a pościel szyta w tradycyjny sposób lokalnie z poszanowaniem środowiska.  

Twórcy grafiki na pościeli: Magda Pawlas, Dominika Wysogląd

Modelka: Paulina Janczak
Fotograf: Anna Pabijańczyk