4 kolażystów, których nie znasz… a powinieneś

Kolaże szturmem wdarły się do naszych wnętrz. Te zaskakujące obrazki mogą nie tylko pięknie wyglądać na ścianie, ale potrafią przekazywać wiele emocji i ważnych haseł. My wybraliśmy czterech polskich kolażystów o których niedługo będzie głośno.

Zlepki Sklejki

Nietypowe. Nieoczywiste. Prosto z Łodzi. Odnoszące się do codziennych i obecnych trendów kolaże będą świetnie uzupełniać nasze ściany. Tym bardziej, że powstają w Łodzi. Mieście, które jest jak same grafiki. Natalia, która tworzy większość swoich prac jako komentarz do sytuacji na świecie. Nas urzekły te związane Baby Yodą, który zaskarbił serca milionów fanów.

Kolaże możesz zamówić u Natalii poprzez stronę na Facebooku.

Kolaże Krisa

Jego prace to nie tylko zabawa formą, ale również ciałem. W jego pracach zobaczymy dużo odniesień do ludzkiego ciała, a jak sam mówi pomysł na tworzenie kolaży był bardzo pragmatyczny. Po kilku tygodniach spędzonych w alejkach marketów budowlanych oraz na wyborze mebli, sprzętów czy lamp nie miał najmniejszej ochoty na kolejne wertowanie katalogów, stron, instagramów itd. Tak powstały pierwsze kolaże

www.kriscollage.com

Magda Górska

Magda to kobieta petarda. Swoje prace prezentowała najpierw za granicą, a dopiero odkryli ją w Polsce. Swoje kolaże tworzy… na telefonie komórkowym. Jak widać nie zawsze liczy się sprzęt, a umiejętności

Prace Magdy zamówicie poprzez jej Instagram.

Typo Kolaże

Z komentarzem, czasem na przekór wszystkiemu. Kolaże, których nie da się zapomnieć. Nam przypominają trochę papier z czasów PRL-u. Wykorzystują grafiki do przekazania ważnej myśli.

Kolaże możecie zobaczyć na profilu Instagram.