Pracownia Kulinarna Lary Gessler

Wspólne gotowanie to już nie tylko trend, który zagościł na dobre w naszych domowych kuchniach. Chcemy być bliżej siebie, ale nie zawsze możemy mieć zapewniony sprzęt, żeby wszyscy pomieścili się w naszej kuchni. Stąd zrodził się pomysł stworzenia wyjątkowego miejsca.

„Otwieram to miejsca dla siebie ale też dla każdego, kto chce się rozwijać w gotowaniu. Chciałabym, żeby dookoła tego miejsca zgromadzili się ludzie, którzy nie są zaborczy na wiedzę i chcą się nią dzielić z osobami, które dopiero zaczynają swoją przygodę z gotowaniem. Moim celem jest to, żeby ludzie jedli lepiej. Mam nadzieję, że każdy, kto chce się uczyć gotować znajdzie tu swojego kulinarnego przewodnika, a każdy przewodnik, będzie miał gdzie zebrać myśli, posiedzieć i pogotować tak po prostu. Żeby pod koniec dnia zaprosił kilku znajomych, by zjedli owoce jego pracy pochylając się nad talerzem i kieliszkiem wina. Bo stół ma łączyć i przekraczać pozornie dzielące nas granice.”

Lara Gessler

Pracownia Kulinarna Lary Gessler to przestrzeń dla każdego fana gotowania. Znajdziemy tutaj wszystko czego potrzeba nowicjuszom i rodowym freakom. Najważniejsze, żeby potrawy przyrządzane podczas warsztatów były zdrowe i smaczne. W myśl hasztagu Lary, który przyświecał podczas tworzenia tej przestrzeni – #lepszegotowanie.

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.pracownialary.pl.

Pracownia Lary
ul. Racjonalizacji 5
02-640 Warszawa