fot. materiały prasowe

Nespresso x Chiara Ferragni

Nespresso przyniesie tego lata stylowy klimat dzięki najnowszej współpracy ze światowej sławy włoskim przedsiębiorcą Chiarą Ferragni. Dzięki partnerstwu Chiara Ferragni przekształci niektóre z najbardziej uwielbianych ekspresów i akcesoriów Nespresso swoim kultowym stylem, dzięki czemu fani będą mogli z niecierpliwością oczekiwać, że użyje odważnych kolorów i żywego projektu.

Nespresso i Chiara Ferragni spotykają się, aby tego lata serwować kawę z klasą. Dzięki swojej zaraźliwej zabawie i wartościom rodzinnym ta cyfrowa przedsiębiorczyni jest idealnym uosobieniem lata z Nespresso. Dobrze znane przywiązanie Chiary Ferragni do szczegółów, przełomowe pomysły i aktywne wsparcie dla wzmocnienia pozycji kobiet to kluczowe elementy marki Nespresso, które łączy ta współpraca.

Współpraca Nespresso x Chiara Ferragni obejmuje szereg działań, od premiery limitowanej kolekcji przez ekskluzywne wydarzenia, po inspirowane latem przepisy na kawę i dostęp za kulisy. Miłośników kawy, którzy chcą dołączyć do Chiary Ferragni podczas jej sezonowych przygód z Nespresso, zapraszamy do śledzenia dalszych informacji w mediach społecznościowych.

„Jako Włoszka jestem wielkim miłośnikiem kawy i od bardzo dawna jestem fanem Nespresso. Nespresso naprawdę reprezentuje współczesny styl życia dzięki praktycznemu i inteligentnemu podejściu do kawy wysokiej jakości. Dlatego jestem tak podekscytowany pracą nad tą kolekcją, wypełnioną zabawnymi i luksusowymi projektami. Kiedy po raz pierwszy spotkałem tę markę, wprowadzili mnie w wiele inicjatyw dotyczących zrównoważonego rozwoju i recyklingu, których bardzo chcę być częścią i do których chcę się przyczynić w najbliższej przyszłości.”

Chiara Ferragni

Połącz estetyczny styl i pyszną kawę dzięki markowemu ekspresowi z limitowanej edycji Nespresso x Chiara Ferragni Vertuo Next. Jako wariacja na temat najnowszego ekspresu Nespresso, będzie on dostępny w pięknym pastelowo-różowym kolorze z jej kultowym logo na boku. Intuicyjny, obsługiwany jednym dotknięciem ekspres może tego lata przygotować kawę o różnej wielkości, na każdy gust lub chwilę z przyjaciółmi i rodziną.

Kompaktowy i elegancki, Nespresso x Chiara Ferragni Essenza Mini otwiera cały świat wysokiej jakości kaw na bazie espresso. Essenza Mini, wybrana do kolekcji Nespresso x Chiara Ferragni, aby uczcić jej miłość do kawy Ispirazione Roma, została zaktualizowana o żywy kolorowy wzór przedstawiający charakterystyczny wizualny podpis obu marek.

Dodając odrobinę różu do twojego domu, limitowana edycja Nespresso x Chiara Ferragni Aeroccino 3 oferuje szybki i elegancki sposób na przygotowanie gorącej lub zimnej pianki mlecznej. Idealnie pasujący do Essenza Mini, ten dodatek może zamienić espresso w luksusową mleczną kawę, idealną na relaksujące letnie doznania.

Kubek do kawy Nespresso x Chiara Ferragni, zaprojektowany z myślą o przyjemnych chwilach przy kawie, pozwala delektować się ulubioną filiżanką Nespresso w domu. Jest ozdobiony monogramem Nespresso, który został stylowo odświeżony w ulubionych popowych kolorach Chiary, tak aby dopasować się do najgorętszych trendów sezonu.

Kubek podróżny Nespresso x Chiara Ferragni Nomad zyskał niepowtarzalny design dzięki charakterystycznemu wzorowi oczu. Dzięki uderzającemu pastelowemu różowi kubek podróżny Nomad z limitowanej edycji jest niezbędnym dodatkiem podróżnym tego lata.