#PrezentyDla… fana domowych technologii

Obecnie nie ma dziedziny życia w którym technologia by nie wiodła prymu. Przygotowaliśmy kilka rzeczy, które przydadzą się w każdym domu.

Robot sprzątający iRobot Roomba j7+

Obowiązkowo w każdym domu. Sprząta dokładnie, sterujesz nim z aplikacji, a dodatkowo wykrywa przeszkody na swojej drodze. Ponieważ robot potrafi identyfikować ściany oraz meble, umie też zwolnić podjeżdżając do nich, by delikatnie odkurzać wokół obiektów i wzdłuż krawędzi. W połączeniu z technologią Imprint Smart Mapping, Roomba serii j7 poznaje rozkład domu i umożliwia wybór pomieszczeń do sprzątania przy użyciu aplikacji iRobot Home lub urządzenia z asystentem głosowym. Dzięki przesyłanym bezprzewodowo aktualizacjom oprogramowania na platformie iRobot Genius nawigacja PrecisionVision z czasem staje się coraz bardziej inteligentna. W związku z tym Roomba serii j7 będzie mogła identyfikować coraz więcej przeszkód i oferować nowe możliwości w zakresie sprzątania. 

Cena: od 4400 zł

Zaparzacz Chiara Ferragni x Nespresso

Połącz estetyczny styl i pyszną kawę dzięki markowemu ekspresowi z limitowanej edycji Nespresso x Chiara Ferragni Vertuo Next. Jako wariacja na temat najnowszego ekspresu Nespresso, będzie on dostępny w pięknym pastelowo-różowym kolorze z jej kultowym logo na boku. Intuicyjny, obsługiwany jednym dotknięciem ekspres może tego lata przygotować kawę o różnej wielkości, na każdy gust lub chwilę z przyjaciółmi i rodziną.

Cena: około 1500 złotych

Generator pary Laurastar Lift

Kolekcja przenośnych generatorów pary Laurastar Lift to przede wszystkim niesamowite efekty prasowania oraz doskonały design dostępny w ośmiu modnych kolorach. Kompaktowe rozmiary urządzenia w połączeniu z opracowaną przez szwajcarskich inżynierów nowoczesną technologią czynią prasowanie łatwiejszym niż kiedykolwiek. Laurastar Lift oferuje najwyższą jakość prasowania oraz niespotykaną wygodę. My jesteśmy im wierni w redakcji od lat.

Cena: od 2000 złotych

Telewizor LG The Frame

The Frame to telewizor wykraczający poza standardowe rozwiązania, który można dopasować do każdego wnętrza. Dzięki The Frame my – jako widzowie – mamy możliwość obcowania ze sztuką i czerpania inspiracji każdego dnia, bez wychodzenia z domu. To telewizor do oglądania i sztuka do podziwiania!

Cena od: 2000 złotych

Ekspres do kawy Siemens EQ.500

Caffe Latte, Cappuccino, Flat White – Polacy uwielbiają mleczne kawy, a dzięki ekspresowi EQ.500 w szybki sposób mogą je przygotować we własnej kuchni. Aby cieszyć się smakiem aromatycznej kawy niezwykle ważne jest regularne czyszczenie ekspresu, co niekoniecznie należy do ulubionych zajęć kawoszy! Dlatego ekspresy Siemens EQ.500 zostały wyposażone w systemy ułatwiające codzienną i systematyczną konserwację. Czyszczenie ekspresu jeszcze nigdy nie było takie proste!

Cena: od 2500 złotych