#PrezentyDla… kochającej pielęgnację

Kalendarz adwentowy Yves Saint Laurent

W te święta podaruj wyjątkowy prezent – kalendarz adwentowy od Yves Saint Laurent zawierający 7 pełnowymiarowych szminek, 17 miniaturek oraz jedną specjalną niespodziankę. Kosmetyki zamknięte zostały w pozłacanym, ekologicznym pudełku. Prawdziwy musi have, a do tego jaki piękny!

Cena: 2000 złotych

Maciej Zień Beauty

Linia kosmetyków Maciej Zień Beauty powstała z myślą o wszystkich kobietach, które marzą o tym, aby wyglądać modnie, ale klasycznie. Kosmetyki z autorskiej linii są dopełnieniem prezentowanych sylwetek modowych z kolekcji Macieja – odpowiadają ich kolorystyce i konceptowi. Opierają się o najmodniejsze barwy sezonu zapewniając wszystkim klientkom najmodniejsze rozwiązania. 

Cena: od 40 złotych

Szczoteczka do twarzy Foreo Luna 3 Plus

Luna 3 plus to jedyne na świecie urządzenie, wyposażone jednocześnie w termo-oczyszczanie i mikroprądy, dzięki czemu przyspiesza domową pielęgnację, pozwalając dbać o skórę w sposób, jaki do tej pory był dostępny jedynie w salonach kosmetycznych. To profesjonalne urządzenie generuje ciepło, co w połączeniu z pulsacjami sonicznymi i miękkimi wypustkami dosłownie “rozpuszcza” zanieczyszczenia, a skoncentrowane mikroprądy przywracają skórze młodzieńczy wygląd i naturalny blask. Czysta, odprężona i młodziej wyglądająca cera jeszcze nigdy nie była tak łatwo dostępna.

Cena: 1400 złotych

Dyson Corrale

Bezprzewodowe urządzenie, które potrafi zdziałać cuda. Elastyczne płytki wykonane ze stopu miedzi i manganu wyginają się wokół włosów, aby dopasować się do kształtu pasma i dokładnie je zebrać.

Cena: 2200 złotych