#PrezentyDla… miłośników mody

Poprzedni
Następny

Album Tom Ford 002

Druga część kultowego albumu zdjęciowego, który jest marzeniem nie jednego fashionisty na świecie. Ten wspaniała książka zawiera olśniewające zdjęcia projektów odzieży i akcesoriów Forda, topowe modelki, takie jak Gigi Hadid, Joan Smalls, Mica Arganaraz i Jon Kortajarena oraz jego charakterystyczne, naładowane seksualnie kampanie reklamowe autorstwa takich fotografów, jak Inez i Vinoodh, Nick Knight, Steven Meisel czy Mert & Marcus. Druga część wydrukowana jest z materiałów zatwierdzonych przez Forest Stewardship Council, a redakcją książki zajął się osobiście Tom Ford. Praca odzwierciedla jego wyjątkowy gust i nieskazitelną zmysłową estetykę, jest teżprawdziwym przedmiotem kolekcjonerskim dla wielbicieli i koneserów jego mody, stylu i designu.

Cena: 500 złotych

Gucci x Mickey Mouse

W kolekcji znalazły się grafiki przedstawiające słynny monogram Gucci oraz wzorzysty motyw Myszki Mickey. Oprócz ubrań w asortymencie znalazły się plecaki, buty oraz torebki. Przedmioty są dostępne zarówno w męskiej ja i damskiej linii.

Cena : od 1000 złotych

Fussét

Nowa, polska marka Fussét tworzy dla kobiet, w duchu idei męskiego tailoringu, ale z nowoczesnym twistem. Trzonem każdej kolekcji Fussét są damskie garnitury w kilku modelach, marynarki i sukienki. Kolekcja z założenia biznesowa, odpowiednio wystylizowana, sprawdzi się podczas mniej oficjalnych okazji, takich jak na przyklad spotkania świąteczne.

Ceny: od 1200 złotych

Naoko x Atomówki

Nie sposób nie znać Atomówek – powstały w głowie profesora Atomusa, który zamierzał stworzyć idealne dziewczynki. W trakcie eksperymentu popchnięty przez małpkę Jojo przypadkowo rozbił  sekretny Związek X, który dostał się do Atomówkowej mieszaniny. Dzięki temu dziewczynki posiadają swoje super moce, jak np. siła czy zdolność latania. , zdolność latania, które pozwalają im walczyć z wrogami. Super moce posiadają też wszystkie kobiety, dlatego kolekcja Naoko nosi nazwę „Sisterhood”, co oznacza siostrzane uczucia, pokrewieństwo dusz i przyjaźń na całe życie.

Cena: od 120 złotych

Lovli Silk

Coś dla miłośników jedwabiu. Lovli Silk to idealne połączenie najwyższej jakości tkaniny z ponadczasową formą. Nie gonimy za trendami i sezonami, stawiamy na naturalne piękno jedwabiu i kroje, które pozwolą na setki różnych stylizacji.

Cena: od 100 złotych