#PrezentyDla… twojego mężczyzny

Pielęgnacja Kiré Skin

Dla każdego coś dobrego. W produktach Kire każdy może odnaleźć swojego ulubieńca. Choć mają tylko jedną linię, nie ograniczają jej do jednego typu cery. Nam najbardziej przypadł do gustu olej do mycia twarzy, tonik, który wręcz chciałoby się wypić i magicznie odbudowujące serum. Jednak na dobry początek warto zacząć od żelu, toniku i kremu, aby podarować skórze jak najprostszą, zdrową pielęgnację rodem z Azji.

Cena: od 40 złotych

Bokserki The Drape

Oryginalna bielizna męska The Drape to nie tylko najwyższej jakości materiały. To również autorska kompozycja wzorów czerpanych z klasyki męskiej elegancji, naniesiona na wyjątkowe tkaniny, zwieńczona guzikami z masy perłowej. Bielizna to nieodłączny element każdej stylizacji, dlatego projektując naszą wyjątkową bieliznę męską, dołożyliśmy wszelkich starań aby bokserki męskie sprostały wyzwaniom każdej sytuacji. Od formalnej okazji po spotkanie z przyjaciółmi jedwab The Drape to komfort, który nie ma sobie równych. 

Cena: od 500 złotych

Lego x Room Copenhagen

Wyjątkowa kolekcja inspirowana najpopularniejszymi klockami na świecie – Lego. Duńska marka wraz z producentami tych wyjątkowych zabawek, stworzyła limitowana odsłonę akcesoriów do wnętrz z drewna. Wszystkie elementy zostały wykonane z najwyższej jakości drewna, a dzięki temu, posłużą na lata. To zabawa nie tylko dla dzieciaków…

Cena: od 200 złotych

Biżuteria Beller

Wyjątkowa biżuteria ze złota. Sercem marki są wykwalifikowani rzemieślnicy, którzy z precyzją stworzą unikalne pierścionki czy naszyjniki, a każdy element biżuterii stworzy własną, ekskluzywną historię.

Cena: od 170 złotych

Krass Wear

Sport to zdrowie, a dbając o kondycję można też wyglądać stylowo. Krass to rodzinna firma z Trójmiasta. Kładą nacisk na jakość i ponadczasową formę, ale przede wszystkim na komfort. Według nich ubranie powinno być drugą skórą, dostosowywać się w pełni do nas i naszych potrzeb, nie ograniczać naszych ruchów i możliwości. Czego chcieć więcej?

Cena: od 100 złotych

Philips OneBlade Pro Face + Body

Zadbana broda to podstawa każdego mężczyzny. A zadbanie o owłosienie na całym ciele jedną maszynką – to wygoda. Philips OneBlade to rewolucyjna golarka hybrydowa, która umożliwia przycinanie, golenie oraz precyzyjne modelowanie krawędzi przy dowolnej długości włosów.

Cena: 469 złotych