Maciej Zień Bridal 2022/2023

„Say yes in Zień dress” – pod tym hasłem kryje się nowa kampania ślubna Macieja Zienia. Chcielibyśmy, aby przyszłe panny młode w swój wyjątkowy dzień – powiedziały „TAK” w kreacji polskiego projektanta. Na sezon 2022/2023 Maciej Zień proponuje dziesięćć nowych modeli sukni ślubnych oraz jeden klasyczny damski garnitur.

Suknie w stylu boho to modele zwiewne, romantyczne i niezwykle kobiece. Doskonale prezentują się podczas ceremonii odbywających się w rustykalnej przestrzeni lub pod gołym niebem. Są lekkie i delikatnie powiewają w drodze do ołtarza, a następnie podczas pierwszego tańca i zabawy do białego rana. To bardzo praktyczne modele – w wielu przypadkach posiadają długie rękawy, dzięki czemu można używać ich podczas zabawy na zewnątrz.

Dla pań ceniących klasykę i minimalizm Maciej Zień przygotował sukienki wyróżniające się subtelnymi elementami ozdobnymi, prostotą wykonania i ponadczasowością. Atuty tych sukienek to pięknie podkreślona talia i elegancko wyeksponowany dekolt.

Ślub to także wyjątkowa okazja, podczas której wiele pań marzy o założeniu kreacji rzucającej się w oczy lub niezwykle zmysłowej. Dla klientek chcących postawić na stylizacje wyszukane, modowe lub niezwykle kobiece przygotowano modele takie jak Diamond czy Mind Energy.

Z okryć wierzchnich w atelier projektanta możemy wybrać bolerko (pelerynę) ze strusich piór bądź muślinowy szal. Poza tym, jej ślubną stylizację są w stanie dopełnić takimi dodatkami jak: welon, szpilki czy biżuterię, które również dostępne są na miejscu przy Belwederskiej 9 w Warszawie.