Flawless Wiosna-Lato 2022

Wygodne dresy, bawełniane t-shirty czy dzianinowe sukienki to ubrania, które od kilku sezonów zagościły na stałe w naszej garderobie. Pandemia koronawirusa i home office wymusiły na społeczeństwie zmianę stylu życia, a co za tym idzie – kompletowania garderoby. Marka Flawless prezentuje dziś ubrania, które chcemy nosić!

Kobiety na całym świecie pokochały trend, w którym to wygoda i wysokiej jakości materiały grają główną rolę. Firmy produkujące comfort clothing zdobywają uznanie wśród świadomych konsumentów, a ich asortyment bazuje dziś na szerokiej gamie produktów – od dresów, t-shirtów, aż po piżamy czy skarpetki. Dwa lata po wybuchu pandemii koronawirusa musimy przyznać, że moda na wygodę pozostała z nami na dłużej. 

W trend produkcji komfortowych ubrań i świadomej, zrównoważonej produkcji wpisuje się polska marka odzieżowa Flawless. Marka, której produkty kupimy zarówno online, jak i w butiku na Wilanowie, stawia na minimalistyczne ubrania, tworzone w duchu zrównoważonej mody. Flawless zabiera nas w świat kolekcji, które nie są tworzone na kartce papieru czy w programie graficznym. Tutaj główną rolę odgrywa funkcjonalność produktu, który ma nam służyć przez lata. 

Projektowanie ubrań przychodzi nam bardzo naturalnie, bo tworzymy po prostu to, co same chcemy nosić. Zależy nam na tym, aby nasze ubrania dobrze się nosiło – dużą uwagę przykładamy do konstrukcji, nie tylko w rozmiarze S czy M. Chcemy poprawiać samopoczucie – stąd te ciepłe, stonowane, pastelowe kolory. Numerem jeden pozostaje jednak naturalny materiał, z którego tworzymy produkt. To przede wszystkim nasza ukochana, niezwykle mięsista bawełna o wysokiej gramaturze. Klientki powracają do nas, bo wiedzą, że jakość produktu i dobra konstrukcja bezwzględnie pozostają u nas na pierwszym miejscu.

Bogusia Krosnowska i Agnieszka Plewicka, właścicielki marki Flawless

Flawless nie tylko projektuje i szyje ubrania w Polsce. Marka ściśle współpracuje również z producentami tkanin, z których szyje – dzięki temu ma realny wpływ na kolor, gramaturę czy wykończenie produktów. A wszystko po to, aby każdy produkt z metką Flawless zapewnił maksimum wygody i funkcjonalność na długie lata.