fot. Anna Pabijańczyk dla OCZY.MAG

Hey Dog Co. – Moda w psim świecie

Sponsorowane

Autorska marka Hey Dog Co. z Krakowa wierzy w urok ręcznie wykonywanych rzeczy! Polski brand produkuje akcesoria dla psów oraz ich opiekunów – wszystko w krótkich seriach, wykonywanych często na indywidualne zamówienie. Do produkcji używane są tradycyjne narzędzia i metody kaletnicze, dalekie od masowej, zautomatyzowanej produkcji. To czyni każdy produkt Hey Dog przedmiotem unikatowym, który pokochają zarówno psy, jak i wrażliwi na estetykę ludzie. Przy produkcji nie używa się klejów oraz plastiku, dbając o detal, wysoką jakość i wpływ na środowisko. 

W ofercie marki można znaleźć obroże i smycze w najmodniejszych kolorach (pastele, neony), jak i wzorach, takich jak krokodyl czy mieniący się wąż. W Polsce produkty HEY DOG doceniły osobowości świata mody i kultury, m.in. Ciocia Liestyle, Kamila Szczawińska, Bovska, Jankes, Harel, Agnieszka Kulesza, Kamila Kalińczak, Ofelia Krefft oraz Rosalie. Akcesoria od Hey Dog podbijają również świat. Cieszą się powodzeniem wśród klientów z USA, Europy, Kanady, Japonii czy Australii. 

Hey Dog tworzy głównie na zamówienie dla konkretnego klienta, dzięki temu można idealnie dopasować rozmiar, wykonać personalizowaną obrożę z imieniem psa, a nawet – pod okiem projektantki i założycielki marki Anny Stanowskiej – stworzyć swój własny, niepowtarzalny wzór. 

A jeśli produkty się zużyją, Hey Dog proponuje, by ich nie wyrzucać, tylko odesłać do ponownego przetworzenia w ramach akcji „Reuse. Brass is coming home”. Dzięki temu odzyskuje się metalowe części, które można wykorzystać przy kolejnym zamówieniu. W ten sposób marka wpisuje się nie tylko w trendy światowej mody, ale również działa zgodnie z duchem ‘zero waste’.

Produkty Hey Doga można kupić w sklepie internetowym heydog.co, sklepie online Chien-Chat (posiada on specjalne, limitowane serie Hey Doga), a także stacjonarnie w Warszawie: w salonie Perffecto oraz w lecznicy weterynaryjnej Marcina Tomczaka.