Foto: materiały prasowe

DAAG x SomethingWhite

Najnowsza kolekcja polskiej marki torebek Daag powstała we współpracy z ambasadorką szafy kapsułowej – Anią Nowak-Krzywańską, znaną w sieci jako @somethingwhite. To wyjątkowy, limitowany drop, który jest efektem kreatywnego połączenia wysokiej jakości materiałów oraz funkcjonalnego wzornictwa. Część z zysku z każdej sprzedanej torebki trafi na cele charytatywne i wesprze działania Polskiej Akcji Humanitarnej.

W kolekcji znalazły się przemyślane shopperki i „mała czarna” wśród torebek, czyli idealna crossbody bag. Zaprojektowane modele są odpowiedzią na potrzeby świadomych kobiet ceniących sobie nie tylko elegancki wygląd, ale także wygodę użytkowania. Ambasadorka szafy kapsułowej, Ania Nowak-Krzywańska, która wzięła udział w procesie projektowania kolekcji, przyłożyła szczególną wagę do detali. Torebki typu shopper są w dwóch rozmiarach – dla wyższych i niższych kobiet, mają w środku skórzane kosmetyczki, a także krótkie oraz długie rączki umożliwiające wiele opcji noszenia. Torebka listonoszka posiada paski o dwóch długościach do wyboru oraz dodatkowy łańcuszek. W efekcie, drop z trzema torebkami daje ogrom możliwości stylizacyjnych i nie sposób nie skojarzyć tego z korzyściami płynącymi z posiadania szafy kapsułowej.

Bardzo cenię sobie traktowanie klienta po partnersku, dlatego zależało mi, żeby kupując moje torebki było wiadomo za co się płaci. Nie ma nic lepszego niż świetna jakość, polska produkcja i do tego rozsądna cena, dlatego duże brawa dla marki Daag za otwartość na ten pomysł.

Ania Nowak-Krzywańska, współautorka kolekcji,

Polska marka Daag od 30 lat produkuje skórzane torebki z wysokiej jakości materiałów, a ich zamiłowanie do jakości doskonale koresponduje z wartościami, które uosabia Ania @somethingwhite. Wszystkie trzy modele z ich wspólnego dropu, zostały wykonane z naturalnej skóry licowej, która pochodzi od jednego z największych i najbardziej uznanych producentów skór we Włoszech należących do organizacji Leather Working Group, której celem jest ograniczenie szkodliwego wpływu produkcji skóry na środowisko. Wykorzystane okucia posiadają grubszą powłokę galwaniczną i są zabezpieczone dodatkową cienką warstwą lakieru ochronnego. Użyte zamki pochodzą od renomowanych dostawców, a ich ząbki zostały specjalnie wypolerowane, dzięki czemu są przyjazne w użytkowaniu. Cały proces produkcji ma miejsce u nas w Polsce, w Lublinie, gdzie znajduje się zakład produkcyjny marki Daag. Ale to nie wszystko, co czyni kolekcję DAAG x Somethingwhite wyjątkową!

Po raz pierwszy w historii marki postawiono na pełną transparentność cenową. Przy każdym modelu z kolekcji z Anią cena torebki została rozbita na części pierwsze, a klienci mogą zobaczyć co się na nią składa.

W duchu idei zero waste, z pozostałych po rozkroju skóry odpadków, wykonano mini portfele zamykane na zamek, z czterema przegródkami na karty. Dodatkowo, cała kolekcja dostępna jest w przedsprzedaży, a na zakupiony model trzeba będzie poczekać. Wszystko po to by odpowiedzieć na realne zapotrzebowanie klientek i nie przyczyniać się do nadprodukcji. 5% zysku z każdej sprzedanej torebki trafi na cele charytatywne i wesprze działania Polskiej Akcji Humanitarnej.