fot. materiały prasowe

II edycja kampanii “Badaj się regularnie”

W Arche Hotel Krakowska 11 listopada 2023 roku odbyła się uroczysta gala II edycji kampanii “Badaj się regularnie”, którą poprowadzili Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Podczas gali świętowano 5. urodziny Royal Clinic, inaugurowano II edycję kampanii społecznej zachęcającej do dbania o zdrowie i ogłoszono powstanie fundacji. Wśród gwiazd nie zabrakło Julii Kamińskiej, Tomasza Ciachorowskiego, Anny Oberc, Aleksandry Popławskiej czy Jana Klimenta. 

Co to był za wieczór! Za nami gala II edycji kampanii “Badaj się regularnie”, którą zainaugurowano 11 listopada 2023 roku w Arche Hotel Krakowska. Wydarzenie poprowadzili: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, dla których temat zdrowia i profilaktycznych badań jest niezwykle ważny.

Tego wieczoru ujawniono, jakie gwiazdy zaangażowały się w kampanię oraz wzięły udział w sesji zdjęciowej i w nagraniach spotu kampanii, którego premiera będzie miała miejsce w marcu przyszłego roku. Mowa o takich artystach, jak: Edyta Herbuś, Julia Kamińska, Aleksandra Popławska, Tomasz Ciachorowski, Jan Kliment i Mikołaj Roznerski.

Podczas wydarzenia uczczono także 5. urodziny Royal Clinic: “Dzięki zaangażowaniu naszych lekarzy, personelu medycznego, i osobom zarządzającym, udało nam się stworzyć miejsce, w którym pacjenci znajdują pomoc, wsparcie i opiekę na najwyższym poziomie. Nasze osiągnięcia to nie tylko liczby. To historie pacjentów, którym udało się odzyskać zdrowie i powrócić do pełnej aktywności. Jestem dumni z naszej misji – pomagania ludziom w zdobywaniu zdrowia i poprawiania jakości życia. To jest to, co nas napędza każdego dnia. Bo Royal Clinic to nie tylko miejsce leczenia. To miejsce, w którym pacjenci spełniają swoje marzenia o lepszym życiu”, mówił podczas wydarzenia dyrektor zarządzający Royal Clinic, Mateusz Chodań.

Podczas wydarzenia ogłoszono także powstanie Fundacji Badaj się regularnie, której misją jest promowanie i wspieranie regularnych badań jako kluczowego elementu dbania o nasze zdrowie. “Razem tworzymy przyszłość, w której nasza fundacja będzie przyczyniać się do pozytywnych zmian w społeczności. Wierzymy, że regularne badania mogą pomóc w wykryciu chorób na wczesnym etapie, co ma ogromne znaczenie dla zapobiegania i skutecznego leczenia”, mówił Paweł Kurowski, twórca fundacji. 

Partnerami wydarzenia byli: Royal Clinic, Znanylekarz, Hotel Arche Krakowska, Polski Bank Komórek Macierzystych, Dna Medical Group oraz FLPR Group. 

Fundacja Badaj się regularnie powstała, by działać na rzecz zwiększenia świadomości społeczeństwa na temat znaczenia regularnych badań dla zachowania zdrowia. Poprzez kampanie edukacyjne, wydarzenia społeczne i dostęp do informacji, fundacja będzie starać się przekonać ludzi o ważności profilaktycznych badań. Fundacja zamierza promować ideę regularnych wizyt kontrolnych u lekarza jako sposobu na monitorowanie zdrowia i omijania potencjalnych problemów zdrowotnych.