fot. materiały prasowe

Piękno i relaks dla niej i dla niego, czyli wyjątkowe prezenty na Święta

Good Time Instytut & Medical SPA, prestiżowy instytut urody  i relaksu mieszczący się w sercu Poznania, serdecznie zaprasza do odkrycia wyjątkowych prezentów na tegoroczne Święta. Pod hasłem „Piękno i relaks dla niej i dla niego” pragnie uczynić ten czas jeszcze bardziej wyjątkowym i pełnym luksusu.

Oferta obejmuje ekskluzywnie zapakowane vouchery podarunkowe oraz karty upominkowe, które stanowią idealny prezent dla osób pragnących doświadczyć chwil odprężenia i zadbania ta urodę i dobre samopoczucie. Dla tych, którzy szukają wyjątkowych przeżyć, eksperci Good Time Instytut & Medical SPA kompleksowo zadbają o skórę twarzy i ciała, proponując indywidualnie dobrane zabiegi oraz ich serie. To idealna okazja, aby sprawić bliskim niezapomniane chwile w luksusowym spa.

Znajdziemy tu również zestawy najwyższej jakości kosmetyków, które są dostępne w instytucie. To doskonałe rozwiązanie dla miłośników pielęgnacji i piękna, którzy pragną zadbać o swoją skórę w domowym zaciszu.

Jednak to nie wszystko – w Good Time Instytut & Medical SPA stawia się na innowacyjne podejście do urody i relaksu, a sam instytut jest pionierem, jeśli chodzi o zastosowanie i wprowadzenie do oferty technologii hi-tech, takich jak laser wolumetryczny, monopolarna fala radiowa, mikrofale coolwaves, endermomasaż, fala uderzeniowa, bezinwazyjny termolifting, elektrostymulacja mięśni. Miejsce słynie też z dbania o wyjątkową atmosferę, komfort i bezpieczeństwo. Szeroki wachlarz zabiegów, dostosowanych do różnorodnych potrzeb i oczekiwań, gwarantujący kompleksową pielęgnację dla kobiet i mężczyzn to pomysł na prezent dla każdego.

Więcej informacji na stronie internetowej www.goodtimemedicalspa.pl