fot. materiały prasowe

Przywitaj pierwszy dzień nowego roku śniadanie w stylu „La Dolce Vita”

Nowy Rok – nowi my. To czas postanowień i wyzwań, które zawsze nam towarzyszą. Jednak po ekscytującej sylwestrowej nocy warto zacząć dzień pysznym, późnym śniadaniem we dwoje, z rodziną lub z przyjaciółmi. 

Wielkie bale czy huczne imprezy sylwestrowe odchodzą do lamusa. Coraz chętniej, zamiast na imprezie spotykamy się na domówkach. Niezależnie od tego, jak powitaliśmy 2024 rok pierwszy dzień stycznia to idealny moment na wspólne śniadanie.

W centrum królewskiego Wilanowa jest takie miejsce, które powstało z miłości do jedzenia, podróży i celebrowania wspólnych chwil w duchu „la dolce vita”.Milanovo to wyjątkową przestrzeń, gdzie śniadania mistrzów serwowane są przez cały dzień. 

Pierwsze śniadanie w Nowym 2024 Roku proponujemy zacząć słynną Mimosą, którą w 1925 roku po raz pierwszy zaserwował  Frank Meier w paryskim Hotelu Ritz.czyli kieliszkiem szampana z sokiem pomarańczowym. Mimosa została „wynaleziona” w 1925 roku, w paryskim Hotelu Ritz. 

Na prawdziwych smakoszy OMLET KRÓLEWSKI z awokado i ntruflową pastą z fety i bazylii, parmezanem czy legendarny już BENEDYKT, czyli -dwa jaja poche z grillowaną szynką Prosciutto podawane na grzance ze szpinakiem, rukolą, oliwą paprykową i sosem holenderskim.

Męskiej części naszych gości na pewno przypadną do gustu  JAJA PRAWIE PO TURECKU 
z puszystym jogurtem greckim i aromatycznym chorizo czy OMLET PASTERSKI z szynką, parmezanem i pomidorami. 

Czy może być coś lepszego? Jaki pierwszy dzień taki cały rok!

Buon appetito