fot. materiały prasowe

PUCHY Outwear: Spełnienie marzeń o bezpiecznej modzie zimowej

Wyobraź sobie kurtkę, która jest lekka, wygodna i grzeje, nawet gdy masz pod spodem tylko t-shirt. Do tego jest produkowana w Polsce z wykorzystaniem lokalnych materiałów. Niemożliwe? Marce PUCHY Outwear to się udało.

Polska gęś kołudzka, hodowana z poszanowaniem dla środowiska, uznawana jest za najwyższej jakości gatunek gęsi na skalę światową. Jej delikatne i lekkie puchy są odporne na niskie temperatury oraz intensywne mrozy, co sprawia, że posiadają doskonałe właściwości termoizolacyjne. Właśnie to wyróżnia produkty marki PUCHY. Te wyjątkowe – tytułowe – puchy charakteryzują się niezwykłą sprężystością, pozwalającą na dowolne zgniatanie, a mimo to szybkie powracanie do pierwotnego kształtu.

Wybierając produkty z użyciem gęsich piór, otrzymujesz kurtkę o imponującej sprężystości puchu na poziomie 850 CUIN (jest to jednostka mierząca objętość puchu, a jej nazwa pochodzi od terminu w języku angielskim – Cubic Inches, co oznacza cali sześciennych. Wyższa wartość CUIN wskazuje na większą objętość puchu, co przekłada się na lepszą jego wyporność. W praktyce oznacza to, że puch tej jednostki jest wyższej jakości). To standardowo stosowany poziom przez alpinistów, himalaistów oraz entuzjastów ekstremalnych sportów zimowych w ich kurtkach.

Karolina projektując, stara się być nie tylko kreatywną artystką, ale także czytającą potrzeby i pragnienia swoich klientów. Dla niej ubieranie ludzi staje się wyzwaniem, które podejmuje z pasją, smakiem i zrozumieniem.

Kurtki puchowe, które tworzy, są nie tylko ubraniem, ale również historią, pasją i uczuciem. Wierzy, że PUCHY pozostaną niezmiennie ważnym elementem, przynoszącym nie tylko ciepło fizyczne, ale również emocjonalne, sprawiając, że zimowa moda staje się bardziej osobista i niezapomniana.

Współpracuję z osobami z doświadczeniem, które wykonują swoją pracę od pokoleń, i mogą się dzielić wiedzą której , mi wciąż brakuje. Jest to firma, która od ponad 40 lat ubiera i wyposaża polskich alpinistów i himalaistów. Dzięki temu mam pewność, że PUCHY to nie tylko moda. To przede wszystkim jakość, poparta wiedzą, ogromnym doświadczeniem oraz najnowszą technologią.

Karolina Kempa, założycielka marki PUCHY

Jeśli chcesz poznać więcej o marce oraz zapoznać się z pełną ofertą – zajrzyj na stronę oficjalną stronę puchy.com.pl lub zaobserwuj profil na Instagramie.