fot. materiały prasowe

Justin Timberlake wystąpi w Polsce

Justin Timberlake ogłosił z niekłamanym entuzjazmem europejski etap swojej wielkiej trasy koncertowej „The Forget Tomorrow World Tour”. Artysta ma zamiar podbić serca fanów także w Krakowie! Trasa koncertowa Justina Timberlake’a jest prawdziwym majstersztykiem, obejmującym obecnie 67 potwierdzonych występów na całym globie, rozłożonych od kwietnia do grudnia 2024 roku. W Ameryce Północnej bilety na 22 koncerty zostały już wyprzedane, a liczba sprzedanych biletów na występy w USA przekroczyła imponującą liczbę pół miliona.

W Polsce Justin Timberlake zaprezentuje się 26 lipca, a jego muzyka wypełni przestrzeń TAURON Areny w Krakowie. Na scenie artysta zaserwuje najświeższe utwory z nadchodzącego albumu „Everything I Thought It Was”, w tym takie perełki jak „Selfish” czy najnowszy singiel „Drown”.

Jednakże nie zabraknie również jego klasyków, które zapisane są w historii jego długoletniej kariery muzycznej. Jego szósty album studyjny planowany jest na 15 marca. Bilety na wszystkie nowo ogłoszone daty trafią do sprzedaży już w piątek, 1 marca 2024 roku o godzinie 10:00 na platformie justintimberlake.com. Dostępne będą zróżnicowane pakiety. Również te VIP.

Wszelkie dodatkowe informacje znajdą zainteresowani na stronie livenation.pl.