BATYCKI Wiosna-Lato 2024: Kreuj życie, celebruj styl

fot. materiały prasowe

Wiosna to czas odradzania się, inspiracji i odwagi. To w tym magicznym okresie marka BATYCKI prezentuje swoją najnowszą kolekcję na sezon wiosna-lato 2024. Pod hasłem „Let’s…” zachęca do tworzenia, życia pełnią i akceptacji zmienności kobiecej natury.

Kolekcja jest hołdem dla piękna życia, zachęcając nas do podążania za marzeniami z odwagą i determinacją. Przedstawiając wyjątkowe, ręcznie wykonane galanterie skórzane, marka kontynuuje swoją tradycję polskiego wzornictwa opartą na długoletnim doświadczeniu.

Każdy produkt z kolekcji jest wyjątkowy, ponieważ jest efektem połączenia nowoczesnych trendów z ponadczasową elegancją. Ręczne wykonanie w gdańskiej manufakturze gwarantuje najwyższą jakość, a złote detale z rodzimego bursztynu nadają im niepowtarzalny charakter.

Nowa kolekcja nie tylko celebruje kobiecą zmienność, ale także inspiruje do akceptacji siebie i innych. Zachęca do odkrywania nieznanych ścieżek, smakowania życia i kreowania własnego stylu zgodnie z wewnętrznym uczuciem i tożsamością.

BATYCKI to nie tylko marka galanterii skórzanej, to także manifestacja wartości, jakimi są sztuka, natura i piękno. Każdy projekt sygnowany logo marki jest także wyrazem aktualnych potrzeb społeczeństwa, opartym na szlachetnych wartościach przeszłości.

Każda kobieta znajdzie coś dla siebie – niezależnie od tego, czy preferuje klasyczny styl czy odważne eksperymenty. To zaproszenie do życia pełnią, tworzenia własnej historii i celebracji każdego dnia. Let’s create, let’s live with BATYCKI!