fot. Follow The Flow Studio

Męska kawalerka z widokiem: Klasyka w nowoczesnym wydaniu

Mieszkanie w samym sercu Warszawy, na jednym z wyższych pięter drapacza chmur, to wymarzone lokum dla singla ceniącego nowoczesny design z nutą klasycznej elegancji. Architektki z pracowni De Novo stworzyły wnętrze, które łączy w sobie spektakularne widoki na miasto z przytulną atmosferą i wyrafinowanym smakiem.

Szklane ściany otwierają apartament na tętniącą życiem stolicę, a ciepłe materiały i stonowane kolory wprowadzają harmonię i równowagę. Ciemna dębowa podłoga, zabudowa kuchni w kolorze gorzkiej czekolady i skórzany fotel w salonie nawiązują do klasycznych wnętrz, a złote akcenty i nowoczesne meble dodają szyku i lekkości.

Przestrzeń dzienna została podzielona na strefy: kuchnię z jadalnią, salon i gabinet. Metalowy parawan oddziela miejsce pracy, nie zaburzając panoramicznych widoków. Czarne akcenty, jak stoliki czy przepierzenie, dodają wnętrzu charakteru. Natomiast sypialnia to oaza spokoju i wyciszenia. Symetryczne rozmieszczenie mebli i stonowana kolorystyka sprzyjają relaksowi. Tapicerowane panele za łóżkiem i miękkie tkaniny wprowadzają przytulną atmosferę.

Łazienka wykończona marmurem Emperador emanuje luksusem. Gładkie płaszczyzny i geometryczne formy ceramiki nadają jej nowoczesny charakter. Mieszkanie jest pełne mebli, ale nie jest przeładowane. Wszystkie elementy zostały starannie dobrane, aby stworzyć spójną i funkcjonalną przestrzeń.

Projekt De Novo to przykład perfekcyjnego połączenia nowoczesnego designu z klasyczną elegancją. Mieszkanie jest idealne dla singla ceniącego komfort, styl i piękne widoki.