fot. Anna Pabijańczyk-Staniszewska dla OCZY.MAG

Marta B. x QПШ: Przemiana modowej sceny

Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany. Tak można w skrócie rzec o nowej kolekcji marki QПШ. rEVOLUTION, najnowsza linia ubrań marki QПШ, to nie tylko zbiór wyjątkowych ubrań, ale również manifestacja zrównoważonego rozwoju, świadomej konsumpcji i indywidualnej ekspresji.

Kolekcja została starannie zaprojektowana, aby umożliwić noszącym swobodne wyrażanie swojej osobowości i wartości poprzez modę. Każdy element tej kolekcji jest przemyślany, dwustronny lub warstwowy, co pozwala na łatwe zmiany stylu, podkreślając jednocześnie indywidualność noszącego.

rEVOLUTION nie tylko inspiruje do zmiany w modzie, ale także zachęca do refleksji nad własnymi wartościami i wpływem, jaki mamy na środowisko naturalne. Zastosowanie ekologicznych, naturalnych tkanin pochodzących z recyklingu stanowi wyraźny krok w kierunku zrównoważonej mody i świadomego konsumpcjonizmu.

Autorką tej wyjątkowej kolekcji jest Marta B., polska projektantka z długoletnim doświadczeniem w Nowym Jorku. Jej praca nad rEVOLUTION przyniosła markę QПШ nową energię, zachowując jednocześnie jej charakterystyczne DNA. Warto dodać, że to jej pierwsza kolekcja dla polskiej marki.

Według projektantki rEVOLUTION to nie tylko zwykła kolekcja ubrań – to manifestacja zmiany, przemiany i przyszłości mody. Jest to zaproszenie do podróży osobistej ewolucji, do odkrywania nowych możliwości wyrażania siebie i wpływu na świat. Ta kolekcja z pewnością zasłuży na uwagę wszystkich, którzy poszukują więcej niż tylko ubrań, którzy pragną uczestniczyć w rewolucji w świecie mody i świadomego stylu życia, a także lubią vibe Roberta Kupisza – założyciela marki.