Karen Arcanjo Jesień-Zima 2021/2022

Najnowsza kolekcja Karen arcanjo to proste, ale wyrafinowane ubrania. Solidna technika szycia. Esencja ubrań to wyważone formy, przenikające się kształty i odważne linie. Wszystkie produkty łączy jedno – dusza, jaką zyskują ubrania przygotowane ręcznie przez naszych rzemieślników.

Chcę, by ubrania wyróżniały kobietę, ale nie mówiły głośniej niż ona sama. Moje ubrania są do chodzenia na co dzień. W ukłonie dla kobiet, by dobrze czuły się w swojej skórze, by ubrania dodawały im pewności siebie i siły, ale żeby nie przebierały ich za kogoś kim nie są i nie chcą być.

Karen Arcanjo, projektantka

Nadchodzący sezon to oversize’owe chroniące przed zimnem kożuchy, wełniane marynarki, ręcznie robione, lekkie jak piórko, otulające swetry, jedwabne sukienki, spodnie z nubuku oraz skórzane kurtki-pilotki.

Nie zabraknie też komfortowych jeansów ani ekstrawaganckich cekinów. Najmodniejszych w tym sezonie dodatków, wielkich kożuchowych czap, wełnianych kapeluszy w stylu kanotier oraz masywnych gorsetowych pasków ze skóry. Wszystko w przygaszonej palecie barw ziemi.