Elisabetta Franchi Jesień-Zima 2022/2023

Silna, niezależna i pełna wdzięku – taka jest kobieta według Elisabetty Franchi. Te cechy stanowiły narrację najnowszego pokazu mody na sezon jesień-zima 2022/23.

W prezentacji kolekcji, projektantka postawiła na niekonwencjonalne rozwiązanie, zapraszając na wybieg nie tylko modelki, ale również reprezentantki marki – kobiety, które na co dzień wybierają jej projekty. Do pokazu zostały wybrane ambasadorki z całego świata utożsamiające się z marką, i jej wizją kobiecości – tej silnej i autentycznej. Pomimo różnych osobowości, kobiety łączy zamiłowanie do projektów Elisabetty. Tym połączeniem pokaz zapoczątkował nowa erę w historii marki.

Pasja to energia, która rozpalała wybieg – czerwony aksamit przeplatał się z czernią i połyskiwał blaskiem w połączeniu ze szmaragdową zielenią. Zmysłowe kobiety w sukniach typu body-con, zjednoczyły się w pełnym kobiecości kroku. Harmonia była odą do piękna, dumy oraz siły kobiecego ducha.

Sylwetki kobiet były przede wszystkim zmysłowe, a suknie typu body con pięknie podkreślały kształty. Kolekcja jesień-zima 2022-2023 stanowiła hołd dla piękna, kobiecego ducha i siły. Z kolei, scenografia pokazu pobudzała wyobraźnię, a wizerunek kobiety Elisabetty Franchi został podkreślony przez grę świateł i muzyki – tej silnej, niezależnej i pełnej wdzięku.