Rains Wiosna-Lato 2023

Rains w kolekcji na sezon wiosna – lato 2023 bada potęgę bycia widzianym i słyszanym. Subkulturowa synteza napędzana muzyką – najpotężniejszym łącznikiem kulturowym dla wielu ludzi. Puls, który napędza kompozycję koloru i formy – ruch i ekspresję.

Kolekcja zatytułowana „Connect” to paleta jasnych pasteli zestawionych z wykończeniami typu „wet look” i wyrazistymi odcieniami na przykład kobaltu. Kierunek estetyczny ubrań prowadzony jest przez zmniejszenie akcentu i detali, skupiając się na minimalistycznych, łatwych do założenia i szybkich sylwetkach z kilkoma zaskakującymi elementami.

Kolekcja wiosna-lato 2023 zawiera zupełnie nowe koncepcje dotyczące produktów przejściowych, kultowych wodoodpornych toreb i odzieży przeciwdeszczowej. Wszystko z innowacyjnymi wykończeniami tkanin z którego znana jest marka Rains. Ta kolekcja to najbardziej rozbudowana wiosenno-letnia propozycja marki. Oferuje ona nie tylko klasyczne formy marki Rains, ale również takie dopasowane do różnych warunków pogodowych i potrzeb związanych ze stylem życia każdego człowieka.