fot. materiały prasowe

Troye Sivan zapowiada nowy album piosenką „Rush”

Nadchodzi „Something To Give Each Other” – celebracja seksu, tańca, potu, jedności, queerowości, miłości i przyjaźni! Troye Sivan uczcił zapowiedź albumu nowym singlem „Rush”.

– „Rush” opowiada o uczuciu całowania spoconego nieznajomego na parkiecie, 2-godzinnej randce, która zamieniła się w cały weekend, zauroczenie, zimę, lato… – wyjaśnia Troye. – Impreza po imprezie, jedno after party po drugim. To wszystkie moje doświadczenia z rozdziału, w którym czuję się pewny siebie, wolny i wyzwolony – niezależny, ale w jakiś sposób najbardziej związany z muzyką i społecznością wokół mnie.

Oficjalny teledysk do „Rush” przywodzi na myśl grupy ludzi odczuwających radość z życia i seksu. Wszyscy mają coś do zaoferowania sobie nawzajem. Reżyserem teledysku był dyrektor kreatywny artysty, Gordon von Steiner (Hermès Ski, Versace Man FW22, Dior Rouge, Louis Vuitton Cruise, Miu Miu). Choreografią zajął się Sergio Reis (znany z „Black Swan” BTS).

W ciągu ostatnich lat Sivan na stałe odnalazł radość płynącą z kontaktu z ludźmi i muzyki tanecznej, czego rezultatem jest „Something To Give Each Other”. Wśród współautorów tekstów znaleźli się Oscar Görres (Taylor Swift, Katy Perry, Sam Smith), Ian Kirkpatrick (Dua Lipa, Britney Spears), Leland (Selena Gomez, Ava Max) i Styalz Fuego (Khalid, Imagine Dragons).

22 mld streamów i 10 mln sprzedanych albumów to wynik, którym może pochwalić się niewielu artystów. Troye ma dopiero 27 lat, a już ma u stóp cały świat. Poza świetną muzyką ma na koncie kilka ról filmowych („Wymazać siebie”, „X-Men Geneza: Wolverine”), współpracę z domami mody, udział w pokazach oraz publiczność rzędu 20 mln fanów.

Wychowany w Perth Troye Sivan zaczynał na YouTubie, a szerszej publiczności dał się poznać EP-kami „TRXYE” (2014) i „Wild” (2015). Dzięki debiutanckiemu krążkowi „Blue Neighbourhood”, „Bloom” i EP-ce „In A Dream” (2020), licznym singlom i współpracom, Sivan mocno ugruntował swoją pozycję globalnej ikony w świecie muzyki pop, mody i reprezentacji społeczności LGBTQI+.

W dorobku ma Billboard Music Award, trzy nagrody MTV Europe Music i po dwie statuetki ARIA i GLAAD Media oraz nominację do Złotego Globu za piosenkę „Revelation” nagraną z Jónsim do obrazu „Wymazać siebie”. Można go też zobaczyć w nowym serialu The Weeknd & Sama Levinsona „The Idol”. Wkrótce Troye wprowadzi na rynek Tsu Lange Yor, niezależną luksusową kolekcję zapachów i nie tylko.