fot. materiały prasowe

Kim jest Milena Zdzuj? Mistrzyni Polski tańca i wielbicielka mody

Milena Zdzuj z pasją taneczną od najmłodszych lat, szybko zdobywała uznanie w świecie tańca. Jej talent i determinacja zaowocowały udziałem w renomowanym programie „You Can Dance: Nowa Generacja” w 2021 roku, gdzie dotarła, aż do finału, zachwycając publiczność swoimi umiejętnościami. Niezwykła przygoda w programie okazała się swoistą trampoliną do kolejnych sukcesów tej utalentowanej nastolatki.

Obecnie Milena uczęszcza do szkoły baletowej. Stale doskonali swoje umiejętności także w innych stylach tańca, takich jak jazz, modern czy pole dance. Ma na swoim koncie wiele tanecznych wyróżnień, w tym Mistrzostwo polski duet modern i dwukrotne Wicemistrzostwo polski w solo modern.

Kariera Mileny nabiera tempa. Jesienią miała okazję wystąpić w teledysku do piosenki Justyny Steczkowskiej „Carpe Diem”, gdzie oprócz tańca zaprezentowała także swoje umiejętności aktorskie. Video cieszy się dużą popularnością na youtube, do tej pory obejrzało je ponad 2 000 000 mln osób.

Druga wielka pasja MIleny to moda. Za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie, dzieli się z fanami swoim wyjątkowym poczuciem estetyki, stylem oraz life style, zdobywając coraz większą liczbę wielbicieli.

Kilka tygodni temu wzięła udział w zimowo świątecznej kampanii dla duetu modowego MMC. Przy tym projekcie miała okazję współpracować z bardzo utalentowanym realizatorem i reżyserem video, Marcinem Ziółko. Tym razem także zachwyciła profesjonalizmem i łatwością występowania przed kamerą.

W ostatnim czasie została zaproszona do udziału w modowo – tanecznym projekcie Ady Fijał, który traktuje o pokoleniach, łączy generacje i zadaje istotne pytania na temat koleżeństwa w show biznesie. Przed Mileną Zdzuj kolejne wyzwania i realizacje, które już wiosną ujrzą światło dzienne.

Jej determinacja, talent i wszechstronne zaangażowanie sprawiają, że staje się ona wzorem dla młodego pokolenia, inspirując swoich rówieśników i nie tylko do realizacji marzeń.  Udowadnia, że pracowitość, otwartość, ciągły rozwój oraz wiara we własne możliwości mogą zaprowadzić cię naprawdę daleko.