fot. materiały prasowe

„Spring Awakening” od MAKO: Lakierowana skóra w nowym świetle

Wraz z nadejściem wiosny, marka modowa MAKO prezentuje swoją najnowszą kolekcję kapsułową, zatytułowaną „Spring Awakening”, w której główną rolę odgrywa lakierowana skóra w świeżej odsłonie. Ta ekskluzywna linia mody nie tylko podkreśla wszechstronność skóry, ale także wpisuje się w obowiązujące trendy wiosenne, eksplorując granice stylu i elegancji.

Kapsułowa kolekcja „Spring Awakening” to prawdziwa oda dla miłośników eksperymentów z modą. Marka MAKO nie tylko bawi się kontrastami, ale również udowadnia, że lakierowana skóra może być niezwykle efektowna zarówno w wieczorowych, jak i casualowych stylizacjach.

W tej kolekcji możemy znaleźć nie tylko modne torby baguette, ale także zupełnie nowy model butów – lakierowane balerinki w stylu Mary Jane. Ten ponadczasowy design, bogaty w historię i kultywowany przez wielu miłośników mody, zyskuje nowe życie dzięki marki MAKO. Balerinki Mary Jane prezentowane są w klasycznej odsłonie na płaskiej podeszwie ze sprzączką, co nadaje im zarówno elegancji, jak i wygody.

Jednym z najbardziej intrygujących elementów kolekcji jest asymetryczna torebka Luna – flagowy model marki, wykonany z lakierowanej skóry. Ta niezwykła torebka, dzięki swojemu unikalnemu kształtowi, prezentuje się jeszcze bardziej efektownie. Śliska, połyskliwa, czarna skóra podkreśla charakterystyczne linie torebki, nadając jej niemal rzeźbiarskiego charakteru.

Oprócz torebek, kolekcja „Spring Awakening” oferuje również ikoniczną bagietkę Blair oraz kosmetyczkę w nowej, błyszczącej odsłonie, które stanowią idealne uzupełnienie wiosennych stylizacji.

Warto podkreślić, że zarówno torebki, jak i buty zostały wykonane ręcznie, z najwyższą dbałością o szczegóły, we współpracy z polskimi manufakturami. Skóra lakierowana, specjalnie dla marki MAKO wyprodukowana we Włoszech, gwarantuje najwyższą jakość i trwałość produktów, co sprawia, że kolekcja „Spring Awakening” nie tylko zachwyca swoim wyglądem, ale również zapewnia użytkownikom komfort i satysfakcję z noszenia.

Podsumowując, kolekcja kapsułowa „Spring Awakening” od marki MAKO to idealna propozycja dla wszystkich poszukujących nowych inspiracji modowych na wiosnę. Lakierowana skóra, eleganckie detale i precyzyjne wykonanie sprawiają, że te wyjątkowe produkty stanowią doskonały sposób na odświeżenie garderoby i dodanie jej niepowtarzalnego charakteru.