fot. materiały prasowe

Bydgoszcz i Szczecin witają wyjątkowe salony jubilerskie Savicki

Czerwiec przynosi nowe otwarcia w świecie luksusowej biżuterii zaręczynowej i ślubnej. Savicki – uznana polska marka jubilerska, otwiera dwa nowe salony w Bydgoszczy i Szczecinie, zwiększając tym samym liczbę swoich placówek do dwunastu. Te nowe lokalizacje są kolejnym krokiem w realizacji misji marki, która pragnie udostępnić swoim klientom nie tylko ekskluzywne produkty, ale także wyjątkowe doświadczenia zakupowe.

Sercem innowacyjności Savicki jest ich unikalny TryOn Table. Ten specjalnie zaprojektowany stół, wyposażony w ponad 300 modeli pierścionków zaręczynowych i obrączek ślubnych, zmienia zasady gry w branży jubilerskiej. TryOn Table umożliwia klientom swobodę w przymierzaniu, porównywaniu i oglądaniu biżuterii bez presji ze strony sprzedawców. To zupełnie nowe podejście do zakupów, które pozwala klientom na pełne zanurzenie się w procesie wyboru tej wyjątkowej biżuterii, która będzie towarzyszyć im przez całe życie.

Na stole TryOn znajdują się specjalne tabliczki edukacyjno-informacyjne, które przedstawiają szlify, rodzaje kamieni szlachetnych oraz szczegóły dotyczące barwy i czystości diamentów. W strefie obrączek ślubnych klienci mogą porównać kolory złota, uszlachetnienia oraz profile obrączek. Wszystko to pozwala na zdobycie kompleksowej wiedzy, co jest szczególnie cenne dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z luksusową biżuterią.

Dla tych, którzy cenią sobie bardziej spersonalizowane podejście, Savicki oferuje VIP Room. To specjalnie wydzielona przestrzeń, w której klienci mogą skorzystać z indywidualnych konsultacji, obejrzeć diamenty za pomocą profesjonalnego sprzętu gemmologicznego i dobrać parametry biżuterii idealnie odpowiadające ich oczekiwaniom. VIP Room to miejsce, gdzie luksus spotyka się z intymnością i precyzją.

Savicki to marka, która łączy luksus z dostępnością. Dzięki własnej pracowni jubilerskiej, SAVICKI tworzy piękne, spersonalizowane projekty, które są dopasowane do możliwości finansowych każdego klienta, bez kompromisów w kwestii jakości.

W Savicki wierzymy, że luksusowa biżuteria powinna być dostępna dla każdego. Ta filozofia sprawia, że Savicki wyróżnia się na tle konkurencji, oferując nie tylko wyjątkowe produkty, ale również niezapomniane doświadczenia zakupowe.

Tomasz Osman, współwłaściciel i prezes marki

Rodzinna marka jubilerska Savicki działa na rynku od 1976 roku, dostarczając klientom wyjątkową biżuterię zaręczynową, ślubną oraz luksusową. Misją marki jest wprowadzanie innowacji w branży jubilerskiej, edukowanie klientów i zapewnienie im najwyższej jakości usług. Otwarcie nowych salonów w Bydgoszczy i Szczecinie to kolejny krok w realizacji tej misji, umożliwiający kolejnym grupom klientów dostęp do piękna i luksusu, które oferuje Savicki.

Wkraczając do nowo otwartych salonów, klienci mogą liczyć na niezapomniane doświadczenie zakupowe, pełne inspiracji i wiedzy, a także na pomoc w wyborze biżuterii, która będzie nie tylko piękną ozdobą, ale również symbolem najważniejszych chwil w życiu.