Tomasz Górecki

Jego salon mieści się w ścisłym centrum stolicy. To tutaj jego nożyczkom i doświadczeniu, często poddają się osoby z pierwszych stron gazet.

Jego salon mieści się w ścisłym centrum stolicy. To tutaj jego nożyczkom i doświadczeniu, często poddają się osoby z pierwszych stron gazet. Czesał do niezliczonych kampanii reklamowych, pokazów mody czy prestiżowych sesji zdjęciowych. Współpracuje tylko z najlepszymi w branży. Jak sam mówi – nienawidzi wizyt u fryzjera i najchętniej by tego unikał.

Tomek Górecki, bo o nim tutaj mowa założył swoje studio fryzjerskie kilka lat temu. Jego przewodnim mottem to #fyrzurabezkasku czyli taka, która nadaje charakter, a nie odbiera osobowość i jest tylko wytworem chwili. Podczas naszej wizyty wziął na warsztat męską głowę. Bo pomyślałem, że jeśli kobieca fryzura nie stanowi dla niego żadnego problemu, to czy da sobie radę z męską?

Tomek nie należy do osób, które nie wiedzą czego chcą. Już od samego początku wiedział jakie ułożenie, czesanie czy długość będą dla mnie odpowiednie. Kieruje się prostą filozofią. Masz umieć ułożyć sam sobie włosy i mają być tak ścięte, żebyś nie miał problemów z ich modelowaniem.

Zajęty cięciem Tomek, nie miał zbyt wiele czasu na ucięcie sobie ze mną pogawędki. Jednak dowiedziałem się, że… nie lubi chodzić do fryzjera. Taki to paradoks. Uważa, że to zbyteczne, ale konieczne i nic w tym przyjemnego, gdy ktoś nad tobą stoi, a ty masz taki niezręczny moment czy ktoś chce z tobą plotkować czy nie. Ja jednak twierdzę zupełnie inaczej. Na fotelu u Tomka czułem się w pełni zrelaksowany.

Nie możemy też pominąć wystroju samego salonu. Całą naszą ekipę zaciekawiły figury geometryczne umieszczone w każdej sali. Zastanawialiśmy się co one mogą oznaczać. Jak wytłumaczył nam Tomek, każda figura – trójkąt, koło i kwadrat symbolizuje podstawowe figury we fryzjerstwie. To właśnie dzięki nim wie jak układają się włosy.

To napewno nie moja pierwsza i ostatnia wizyta u Tomka. Na 100% wrócę do niego. Dlaczego? Z bardzo prozaicznego powodu. Moje włosy w końcu są naturalne i nie muszę martwić się o to, że będą się źle układać.

Jeśli chcesz się zapisać do Tomka na wizytę, zadzwoń (+48 570 524 328), napisz (czesc@frizzme.pl) bądź umów się online.


Przykładowe ceny

  • Czesanie damskie – od 150 zł
  • Strzyżenie damskie – od 200 zł
  • Koloryzacja – od 380 zł
  • Strzyżenie męskie – od 110 zł

Adres salonu

ul. Bracka 18 lok. 7, Warszawa