Simone Rocha x H&M

Kontynuując długą tradycję współpracy uznanych projektantów, H&M z radością ogłasza nową współpracę z londyńską projektantką mody Simone Rocha. Kolekcja Simone Rocha x H&M będzie zawierać odzież damską oraz odzież męską i dziecięcą. To pierwszy raz, kiedy Rocha zaoferowała szafę dla całej rodziny.

Każda kategoria łączy w sobie pełną garderobę. Odzież na specjalne okazje, w tym tiulowe sukienki i wysokie krawiectwo, a także dzianiny, koszule, odzież wierzchnią. Nie zabraknie też biżuterii oraz obuwia zdobionego perłami. Rocha jest pierwszym irlandzkim projektantem, który nawiązał taką współpracę z H&M.

Ta kolekcja, podobnie jak wszystkie jej prace, jest hołdem dla jej osobistego dziedzictwa międzyetnicznego i niezliczonych inspiracji, które zdefiniowały rozwój jej marki. Od tradycji i rzemiosła Hongkongu do wielkich dzieł historii sztuki.

https://youtu.be/l4FUHglYE8g

Kolekcja Simone Rocha x H&M uwzględnia wiele sylwetek, wyrobów, zdobień, kształtów i wpływów, które zdefiniowały świat Simone Rocha. W kolekcji widzimy przebłyski dworzan Tudorów, dzikich kwiatów, portretów i fotografii, a także lalek i zabawek. Obecna też jest szkocka krata w różnych odsłonach – koralikowa, kwiecista, różowa, czerwona.

„Jestem bardzo podekscytowana pracą z H&M nad tą wyjątkową kolekcją. To prawdziwa celebracja mojej marki i wpływów, które mnie ukształtowały. Jako projektant i jako klient jestem wielką fanką koncepcji współpracy H&M takich jak chociażby Margiela, Alber Elbaz, Comme des Garcons – to niesamowita lista projektantów, których mogę być teraz częścią.”

Simone Rocha

Tworząc tę ​​kolekcję Rocha, przeczesywała swoje poprzednie kolekcje i starannie przerabiała ulubione elementy, które pasują do dzisiejszego dnia. Kolekcja, która ukaże się 11 marca 2021 roku to również celebracja dziesięciolecia marki.

Marka Rocha jest doceniana za siłę swojej wizji i spójność, która przejawia się w każdym nowym ubraniu, umożliwiając noszącym markę mieszanie i dopasowywanie ubrań w różnych porach roku.

Ta kolekcja ma podobne pragnienie tworzenia ubrań na co dzień, które będą kochane, pielęgnowane i noszone wielokrotnie. To zaproszenie do świata Simone Rocha skierowane do wszystkich.