fot. materiały prasowe

Elisabetta Franchi Wiosna-Lato 2022

"Odkrywca"

Kolekcja Elisabetty Franchi na sezon wiosna-lato 2022 roku, symbolizuje odrodzenie kobiety kochającej podróże, marzycielki o dociekliwym umyśle, pragnącej wrócić do odkrywania świata i odwiedzania nowych miejsc. Kobiety z oczami pełnymi podziwu.

Podstawowym założeniem kolekcji jest niezależna i nieustraszona postawa naszej bohaterki, która obnaża swoją duszę i wyzwala wyobraźnię inspirowaną ciągle zmieniającym się otoczeniem. Jej kobiecy styl nawiązuje do żywiołowości printów i wzorów przywodzących na myśl wyprawę na safari.

W kolekcji znajdziemy też seksowne i obcisłe sukienki w naturalnych, ziemistych odcieniach w połączeniu z delikatniejszymi odcieniami i zwierzęcymi nadrukami. Zostały wykonane z lekkich i płynnych tkanin, które przywodzą na myśl skąpane w słońcu dni w odległych krainach.

W dodatkach znajdziemy paski, wielozadaniowe torby i ozdobne naszyjniki w różnych długościach. To uzupełnienie kolekcji wzbogacone jest cennymi detalami i akcesoriami, które ukazują ducha przygody naszej kobiety-muzy i jej tęsknoty za wyjątkowymi miejscami wartych odwiedzenia.

Pokaz odbył się na tle majestatycznej i sugestywnej lokalizacji. Kobiety Elisabetta Franchi maszerują odważnie i kobieco. Wszystko zgodnie z DNA marki.