Minjukim & Other Stories

Miłośniczki mody na całym świecie zakochały się w radosnych, inspirowanych couture projektach Minjukim i kochają je za kreatywność, jakość oraz za otulającą radość którą się czuje nosząc jej projekty.

Wielowymiarowe projekty, żywe kolory i marzycielskie nadruki to kwintesencja kolekcji Minjukim & Other Stories. W kolekcji znajdą się sukienki o kunsztownych formach z odkrytymi ramionami, wiązane spódnice i krótkie bluzki, a kwiatowe wzory zauważyć można na efektownych zestawach topów i spodni.

Paletę barw tworzą róż kwitnącej wiśni, ciemna zieleń, czerń, biel oraz chabrowy błękit i delikatne żółte akcenty. Wiązane ramiączka i sznurki w talii przełamują przeskalowane kształty, które są wzbogacone o delikatne detale, w tym plisy i balonowe rękawy. Kolekcję uzupełniają akcesoria, takie jak spinki oraz gumki do włosów, okulary przeciwsłoneczne i skarpetki z nadrukami.

Szukając inspiracji do naszej współpracy wróciłam do mojej drugiej kolekcji – Moon Gardener. Zinterpretowałam ją na nowo, przez pryzmat stylu & Other Stories. Jak zawsze wszystko zaczęło się od zwariowanego scenariusza. Pomyślałam, że gdybym poleciała na Księżyc, pewnie z tęsknoty za Ziemią wyhodowałabym tam własny ogród i na bazie tej fantazji zaczęły powstawać grafiki, na które przelałam wyobrażenia o ogrodach w kosmosie.

Minju, projektantka

Minjukim ma niesamowitą wyobraźnię, którą pięknie wyraża w swoich nadrukach, tkaninach i sylwetkach. Jej projekty są zabawne, bajkowe i cudowne w noszeniu. Każda rzecz z kolekcji ma swoją unikalną osobowość.

Ceny produktów z kolekcji wyniosą od 250 do 430 zł za topy, od 380 do 590zł za spódnice i spodnie, od 340 do 430zł za sukienki i od 20 do 145zł za dodatki.

Linia Minjukim & Other Stories będzie dostępna w wybranych sklepach oraz na stories.com od 24 marca 2022 roku.