fot. materiały prasowe

COS Atelier 2022

COS przedstawia kolekcję odzieży wieczorowej, stworzoną z myślą o nowoczesnej, wysublimowanej garderobie. Kapsułowa kolekcja, której centralnym punktem jest wyjątkowe krawiectwo, została zaprojektowana w londyńskim atelier COS z wykorzystaniem najbardziej wyszukanych materiałów.

Nowoczesne projekty oraz skomponowane z nienaganną dbałością detale, po raz pierwszy przedstawione zostały na Nowojorskim Tygodniu Mody. 

Od szlachetnego kaszmiru i wełny po przędze oraz metale pochodzące z recyklingu – starannie dobrane materiały są fundamentem kolekcji i zostały dobrane z troską o zrównoważony rozwój.

Ręcznie malowane krawędzie, klapy z gniecionej satyny i wbudowane regulowane paski podkreślają umiejętne konstrukcje, a odpinane elementy dodają wszechstronności wieczorowym strojom. 

Kapsułowa kolekcja COS Atelier jest uzupełnieniem szerszej oferty ikon stylu COS: projektów prezentujących etos ponadczasowego wzornictwa i bezkompromisowej jakości marki. Linia będzie dostępna w sklepach i online na cos.com przez cały sezon jesień/zima.