fot. materiały prasowe

Kith Wiosna-Lato 2023

Kith Women prezentuje swoją kolekcję na sezon wiosna-lato 203. Obejmuje paletę zakorzenioną w ciemnych, neutralnych odcieniach, bielach, zgaszonej mięty i kwaśnej zieleni. Skupia się wokół przejściowych tkanin i lekkich warstw idealnych na wiosenną pogodę.

W kampanii tego sezonu występuje modelka i przedsiębiorczyni Lori Harvey, a akcja toczy się w Palm Springs w Kalifornii.


Wykonane z miękkiego zamszu, skóry i bawełny – te elementy zapewniają noszącemu codzienny luksus i wygodę. W tym sezonie elementy warstwowe obejmują dwustronną, przyciętą satynową kurtkę bomber, która pozwala na wiele opcji stylizacji. Kolekcja zawiera również różnorodne lekkie kamizelki. Vero Utility w kolorze czarnym i zielonym „Arame” oraz kamizelka Devan Wind Vest w kolorze niebieskim „Tinge” dodają ciepła sezonowej garderobie.

W innej części kolekcji znajduje się gama lekkich elementów odzieży wierzchniej z atletycznego nylonu w stylu retro, w tym kurtka Carter Blocked Wind Jacket w dwóch wariantach bloków kolorystycznych, a także dopasowane spodnie Carter Blocked Wind, które ułatwiają ubieranie.

Krawiectwo pojawia się również w wiosennym asortymencie. Patchworkowa bomberka Sawyer ze 100% skóry i zamszu w żywym odcieniu zieleni to nowa sylwetka dla kobiet Kith, która prezentuje harmonijne połączenie elegancji i praktyczności. W asortymencie znajdują się również koszula garniturowa Ora, spodnie garniturowe Zora i czapka w prążki. Wszystkie w kremowym kolorze z klasycznym logo Kith subtelnie wytłoczonym na żakardowej tkaninie, ukazującym umiejętne i eleganckie krawiectwo.

Kith Women’s Classics na wiosnę 2023 to również spodnie Leighton Parachute Pant w kolorze czarnym „Battleship” i zielonym „Commune”. Wykonane są z miękkiej bawełny i nylonu, zostały zaprojektowane z regulowanymi zakładkami w talii i elastycznym sznurkiem u dołu, aby zapewnić wygodne dopasowanie. Uzupełnieniem zestawu są również różnorodne spodnie dresowe i koszulki, zapewniające niezbędny, codzienny wygląd, który można nosić zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.


Natomiast akcesoria z kolekcji Kith wiosna 2023 bawią się materiałami i kolorami, łącząc żywe odcienie, takie jak żółty „Vital” i zielony „Acid Rain”. W tym sezonie pojawił się kapelusz Kith Serif Dad, dostępny w kolorze czarnym „Battleship”, turkusowym „Realm” i żółtym „Vital”, a także trzy style kapeluszy typu Bucket: Leather Patchwork Bucket Hat, laminowany Cotton Bucket Hat i Kellen Jacquard Bucket Hat.

Dopełnieniem oferty akcesoriów jest skórzana torba Haven Patchwork w kolorze zielonym „Acid Rain”, obszerna torba wykonana w 100% ze skóry i w 100% z zamszu.