fot. materiały prasowe

Bombshe Wiosna-Lato 2023

Działają od 2016. Kameralna, wrocławska szwalnia to serce marki, w którym powstają wszystkie projekty. Zanim jednak tam trafią, nabierają kształtu w sercu i głowie właścicieli.

Ubrania tworzą sami, od podstaw. Projektują, tną, szyją i wykańczają. Wszystko mądrze, eko, zero waste. Główny cel marki – tworzyć rzeczy idealne w duchu szafy kapsułowej. Dobrze uszyte, z doskonałej jakości materiału, noszone w sposób świadomy i pasujące do wszystkiego. Ubrania, które zostają na długo, nie potrzebują dopowiedzeń. Bombshe to dobra jakość, trafione zakupy i wysoka jakość oferowanych produktów.

Bombshe to spełnienie moich marzeń. Robię to, co jest moją pasją, zatracam się w każdym projekcie, każdy element jest dla mnie ważny. Do tego pracuję ze wspaniałymi ludźmi, generalnie Bombshe to przede wszystkim ludzie, to my. Bez nich nic co robimy nie byłoby dla mnie tak fajne i nie byłoby taką przygodą. Staramy się, by nasze projekty były unikalne, są oczywiście limitowane, szyjemy dosłownie po kilka sztuk każdej rzeczy. Wierzymy, że to dobry kierunek i że świetnie odszyta, uniwersalna rzecz, obroni się w każdej szafie.

Kasia, właścicielka Bombshe, która firmę prowadzi wraz z mężem – Marcinem

Bombshe współpracuje na stałe z lokalnymi dostawcami, materiały, dodatki, a nawet nici, zamki czy guziki pochodzą od polskich producentów, dzięki czemu wzmacniają polski rynek dostawców. Wszystkie materiały, z których uszyte są ubrania posiadają certyfikat i są też materiałami deadstockowymi. Co to oznacza? Że nie posiadają żadnych substancji szkodliwych dla zdrowia. I środowiska. Właśnie – środowisko! O to marka Bombshe bardzo dba – korzystają z maszyn energooszczędnych, w dodatku zasilanych z fotowoltaicznych paneli.