fot. materiały prasowe

& Other Stories: Vibrant Limited Collection

Odkryj eleganckie projekty w nowej ekskluzywnej kolekcji & Other Stories. Zainspirowana żywiołami natury, limitowana kapsułowa garderoba zawiera stroje, biżuterię, buty i torebki, które zachwycają wyrafinowanym stylem.

Przy projektowaniu tej ekskluzywnej kapsułowej kolekcji chciałyśmy znaleźć współczesną wersję stroju na specjalne okazje, która będzie jednocześnie luksusowa i swobodna. Optymistyczna paleta barw wypełniona jest żywymi odcieniami i kwiatowymi wzorami, które idealnie pasują do zwiewnych fasonów. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz na uroczyste wyjścia – od dnia do nocy.

Malin Sone, Head of Design & Other Stories

Subtelny szyk wyznacza pierwszą część kolekcji, utrzymaną w palecie kolorów jasnego nieba i odcieni ziemi. Druga odsłona wprowadza bukiet projektów w barwach szmaragdowej zieleni i fuksji oraz wzorach malowanych kwiatów.

Ekskluzywna limitowana kolekcja kapsułowa składa się z 12 projektów ready-to-wear: głównie sukienek, ale także spodni, które uzupełnią zwiewne sylwetki. Gamę akcesoriów tworzą dwie pary kolczyków i bransoletka w kolorze złota, pleciona torebka oraz trzy modele sandałków z paskami w kolorze białym, czarnym, beżowym, jaskrawo zielonym i turkusowym.

Limitowana kolekcja jest dostępna w wybranych sklepach i na stories.com.