fot. materiały prasowe

Skechers x Diane von Furstenberg

Pewność siebie spotyka się z wygodą w nowych, ekscytujących modelach obuwia i odzieży Skechers, a także ikony branży mody, Diane von Furstenberg. Wprowadzony na rynek globalny projekt Skechers x DVF to celebracja stylu i modnego designu, który łączy charakterystyczne dla projektantki nadruki i odważne kolory z niezrównanym komfortem marki Skechers. 

Kapsuła Endless Kisses ze współpracy Skechers x DVF charakteryzuje się ponadczasowym nadrukiem „Lips”.

Jako kobieta będąca w ciągłym biegu i zapalona turystka, jestem podekscytowana rozpoczęciem pracy z firmą Skechers, liderem w dziedzinie innowacji w zakresie komfortu. Ta pełna energii kolekcja jest przeznaczona dla tych, którzy przekraczają granice, rzucają wyzwanie normom i inspirują innych.

Diane von Furstenberg, projektantka

Współpraca Skechers z Diane von Furstenberg rozpoczyna się od kapsuły Endless Kisses z ponadczasowym nadrukiem DVF „Lips”. Asortyment ten obejmuje modne Skechers Uno i Skechers D’Lites, obuwie do biegania Skechers Max Cushioning Elite, a także klapki Hyper Slide. Oprócz tego w kolekcji znajdują się: koszulki, legginsy, szorty i sportowe biustonosze. Te modele sprawdzą się zarówno podczas treningu, jak i na spacerze, dzięki innowacjom, jeśli chodzi o komfort i oddychającym materiałom, które są unikalne dla Skechers.

Wykorzystanie rozpoznawalnej estetyki Diane von Furstenberg na naszych najlepiej sprzedających się modelach wywoła ekscytację wśród zorientowanych na modę konsumentów na całym świecie. To nasza pierwsza tego typu współpraca w przypadku odzieży i obuwia, a to zetknięcie się sił z DVF oferuje prawdziwy 'czynnik wow’, ilustrujący kobietom, że Skechers ma bogaty asortyment, który oferuje kompletny i wygodny wygląd do noszenia przez cały dzień, nawet ten najbardziej aktywny.

Kathy Kartalis, Senior Vice President Global Product w Skechers

Kapsuła obuwia i odzieży Endless Kisses – Skechers x DVF dla kobiet, jest już dostępna na stronie internetowej Skechers.pl, a także na całym świecie. Dodatkowe wzory z innymi popularnymi nadrukami DVF pojawią się jeszcze tej wiosny.